PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610178}

Tropiciele mogił

Grave Encounters
6,2 38 327
ocen
6,2 10 1 38327
Tropiciele mogił
powrót do forum filmu Tropiciele mogił

zainteresowalam sie filmem po przypadkowym obejrzeniu trailera na YT. odrazu po tym
poszperalam w sieci i znalazlam film. powiem szczerze,ze jestem mile zaskoczona. trzyma
w napieciu, momentami przerazajacy. napewno duzo lepszy od blair witch project - ktorego
'fenomenu' zupelnie nie rozumiem...

ocenił(a) film na 7
MissOulalala

a masz napisy koles?

ocenił(a) film na 5
MissOulalala

haha po niku można sądzić że to dziewczyna a nie chłopak xD

A co do filmu to można porównać do Blair Witch Project ale nie do końca (pozatym BWP jest starym filmem i to był podajże pierwszy taki film wyreżyserowany jako film dokumentalny), nie które momenty z filmu "Grave Encouters" widziałem na różnych amatorskich filmikach na youtubie ( moment z rękoma pod sufitem xD) Film trzyma w napięciu to muszę przyznać, ale za dużo w nim fantazji. A sprzęt jaki zaprezentowali aktorzy był dość stary chyba chcieli w ten sposób pokazać że to jest wydarzenie z przed kilku lat (jakiś 10 może 15) . Kto w tych czasach do łapania EVP używa kasetowych dyktafonów, są cyfrowe, to samo z miernikiem tempetratury ??? był duży i prawie nie poręczny już lepiej oglądać Ghost Adventures na travel channel - zresztą ten film jest opierany na tym show. Ale GA wygląda znacznie lepiej jest bardziej realistyczny... Z oceną filmu no cóż ja bym ocenił tak do 5 może 6.9 jak by trochę nie przesadzali z tymi hmmm efektami trochę były dziwne i takie mało efektywne, ale pokazanie tego jako reality show było dobrym wyborem w szczególności używając podczerwieni i widoków z kamer. Najbardziej śmieszy mnie śmierć tego medium Houstana, w ogóle co go zabiło ?? -duch jakiegoś Son - Goku czy co że taki wybuch światła i gościa nie ma ?? co to było xDDXDXDXDXD

neo_1615

hahaha, dokladnie, po co jej /jemu napisy jak czytac nie umie? :)

ocenił(a) film na 5
MissOulalala

xDXDXDXDXD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones