PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610178}

Tropiciele mogił

Grave Encounters
6,2 38 327
ocen
6,2 10 1 38327
Tropiciele mogił
powrót do forum filmu Tropiciele mogił

powiedzcie mi

ocenił(a) film na 8

co sie stalo z tym facetem ktorego widzimy na końcu? przeżył?

ocenił(a) film na 1
AASIA21

właśnie też się zastanawiam oglądałem po ang. nie zrozumiałem jego słów tych końcowych

ocenił(a) film na 7
AASIA21

-powiedzieli ze czuję się już lepiej,
nareszcie mogę iść do domu
dla grave encounters, lance preston
wylaczam sie (sign off - tak to mozna przetlumaczyc na polski)
to powiedział

ocenił(a) film na 1
Abraxus

Czyli na co wychodzi happy end ?

ocenił(a) film na 7
pawelc11

zdecydowanie nie happy end

AASIA21

Zrobili mu lobotomię. Nie widziałaś kropel krwi na nosie i jak latały mu oczy?

ocenił(a) film na 5
rachel_4

krew na nosie miał po tym jak zjadł szczura xD

Najbardziej ciekawe jest co się stało z Sashą xD przyszła mgła i znikła a co potem xD

neo_1615

nie, chodziło mi o tę krew w miejscu między okiem a nosem; przez to miejsce chirurg dostaje się do mózgu przy lobotomii

ocenił(a) film na 8
rachel_4

o masakra.. dzięki za info, to dużo wyjaśnia ;) a film super ;)

użytkownik usunięty
neo_1615

moim zdaniem, będzie kolejna część.. Sasha zniknęła i skoro nie wyjaśniło się, dlaczego zginęła i co się z nią dalej stało - odpowiedź poznamy w drugiej części. Jeśli chodzi o Lance'a, to w zasadzie też niewiadomo co się z nim stało. Mógł równie dobrze popełnić samobójstwo albo będzie żył w drugiej części...

ocenił(a) film na 7

trafna uwaga. nie wiadomo co sie stalo z laska. Jesli bedzie druga czesc to obstawiam ze bedzie to kontynuacja na zasadach takich jak w rec, nowi bohaterowie ale watek stary

ocenił(a) film na 8
Abraxus


[[{{SPOILER }}]]

Wg mnie dobrze by było gdyby powróciła cała czwórka, czyli Lance (który wyłączył kamerę, ale nie ma dowodu czy zginął), TC (którego pochłonęła kobieta z wanny), Sasha (która zniknęła we mgle) i ewentualnie wywoływacz duchów (który otrzymał jakiś dziwny cios przez cały korytarz, ale raczej nie przeżył, w dodatku słabo wypadał przy reszcie). Chciałbym żeby kolejna część nie była zbyt kolorowa, wręcz przeciwnie - mniej krwi, więcej psychozy :)

ocenił(a) film na 7
qkis22

jak moze byc mniej krwi a wiecej psychozy?!!!!!!!!!! w tym filmie byla kropla krwi i non stop psychozy!

ocenił(a) film na 5
Abraxus

ee jak dla mnie było za słabo. oglądałam lepsze jeśli chodzi o psychozę :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones