PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235840}
5,0 312
ocen
5,0 10 1 312
Tryptyk rzymski
powrót do forum filmu Tryptyk rzymski

No comment

ocenił(a) film na 1

0\10 Byłem na tym wkinie ze szkołą. Ja sie jeszcze trzymałem, ale niektórzy naprawde pousypiali

ocenił(a) film na 1
kosa333

To samo. To, co wtedy działo się na sali, przekraczało wszelkie pojęcie. Pół osób usnęło lub słuchało muzyki, reszta zajmowała się sobą lub robiła falę na końcu. Mam traumę. Najnudniejszy film, jaki było mi dane kiedykolwiek oglądać. Nie jest to ocena obiektywna, ale nie jestem w stanie tego ponownie obejrzeć, by wypowiedzieć się o - chociaż jednym - pozytywnym elemencie.

ocenił(a) film na 8
kosa333

Wcale się nie dziwie. Wysyłanie szkół na ten film to POMYŁKA. Sam znam reakcje klas i wiem, jak reagowały na seans "Szeregowca Ryana". Ryki śmiechu przy każdym "efektowniej" zabitym. A to byli licealiści, ludzie niemalże "dorośli". Ale mi było za nich wstyd...

"Tryptyk..." nie jest filmem dla każdego. To film widza w pewien sposób wrażliwego. Na pewno nie dla nastoletniej (strzelam, nie wiem, w której jesteś klasie :)) masy.

ocenił(a) film na 1
michal.2907

To było, jak widzę, 4 lata temu. Najnudniejszy film w moim życiu.

kosa333

To teraz sobie wyobraźcie, że reżyserem był mój nauczyciel plastyki w (katolickim) gimnazjum. Nie wiem nawet ile razy musieliśmy to oglądać przy różnych okazjach, w tym oczywiście w kinie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones