PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143385}
6,8 9 504
oceny
6,8 10 1 9504
5,9 8
ocen krytyków
Trzeci
powrót do forum filmu Trzeci

Wlasnie wrocilem z seansu i musze powiedziec iz film ten zaspokoil w pelni moje oczekiwania.Wedlug mnie jest to wlasciwa sciezka ktora powinno podazac mlode polskie kino,bardzo istotny jest fakt , ze film ten nie zostal zrobiony w celu uzyskania sukcesu kasowego.Nie jest to film trudny, nie jest tez latwy ale momentami daje sporo do myslenia, szczegolnie tuz po jego zakonczeniu czlowiek przypomina sobie na nowo caly film od poczatku. Z drugiej strony nie jest to jednak film wielki gdyz jest tu kilka niedociagniec i moim zdaniem wiele dialogow pozasrawia troche do zyczenia.Suma sumarum, swietny popis gry aktorskiej MArka Kondrata i naprawde solidny, dobry, intrygujacy film.

ocenił(a) film na 9
supercharger1

zgadzam sie z opinia, film cieply zabawny i dajacy do myslenia - oby wiecej takich dobrych w polskiej kinematografii...

supercharger1

Mam podobne odczucia. To film dobry do obejrzenia z kimś, żeby można było po nim pogadać przy kawie czy shake'u :) O czym? O życiu, planach, Bogu, priorytetach...

Warto się wybrać również dla Marka Kondrata. Jak zwykle zaskakująca kreacja postaci. Chyba jedna z cieplejszych i łagodniejszych w dorobku aktora.

A przedstawiona tam "Krysia-Srysia" chyba do końca życia pozostanie dla mnie symbolem oczyszczenia z tego co na duszy leży. Jednym słowem KATHARSIS :D

supercharger1

Byłem na filmie trochę z przekory, próbując skonfrontować opinie recenzentki i forumowiczów. Mogę tylko z całą odpowiedzialnością potwierdzić powyższą opinię forumowicza. Po prostu był inny, dobry a nawet powiedziałbym świetny. Gorąco polecam i jedna prośba - nie nastawiajcie się na "Nóż w wodzie" bis, ten film to zupełnie "inne klimaty"
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones