PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143385}
6,8 9 504
oceny
6,8 10 1 9504
5,9 8
ocen krytyków
Trzeci
powrót do forum filmu Trzeci

Recenzja

ocenił(a) film na 1

Dlaczego ta kobieta(dominika wernikowska), która pisze recenzje nie pisze recenzji tylko opis filmu!? to podstawiwy błąd przy tego typu zabiegach....

king

Hmmm, mam wrażenie, że nie wiesz, o czym mówisz. Jesli podzielimy ten tekst na 3 akapity to tylko jeden z nich poświęcony jest streszczenieu, reszta to recenzja, czyli opisów plusów i minusów rzeczonej produkcji.

ocenił(a) film na 1
Sauron

ja odniosłem wrażenie ze dwa pierwsze akapity to streszczenie, poza tym streszczeń powinno sie unikac. pozdawiam!

king

Hmmm, to chyba posługujesz się rozszerzona definicją streszczenia bo na pewno dwa pierwsze akapity nim nie są. Poza tym streszczeń nie tyle nalezy unikać, bo w recenzji musisz napisać kilka słów o czym jest film, co nie powinno się ograniczać tylko do nich. A często tak się zdarza.

king

Jeśli dobrze pamiętam ze szkoły (a nawet ze studiów, bo też musiałam się w to bawić :-] ), to w recenzji jako takiej powinno być krótkie nawiązanie do fabuły. Jednak wiadomo, że na forach ludzie się streszczają, żeby było krótko zwięźle i na temat - i bardzo dobrze! Jednak włączanie streszczenia w recenzję nie jest błędem.
Pozdrawiam ;o)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones