PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143385}
6,8 9 504
oceny
6,8 10 1 9504
5,9 8
ocen krytyków
Trzeci
powrót do forum filmu Trzeci

Słaby

ocenił(a) film na 3

Słaby jak każdy polski film. I jeszcze nachalne reklamy telefonii Idea w trakcie filmu (product placement). Albo scena jak pobili tego faceta i policja przyjeżdża: dokumenciki! ale pobili mnie!
Nie warto nawet oglądać. Ja popełniłem ten błąd.

Axel

Jest już o tym temat pustaku, więc zamiast pokazywać jaki jesteś mądry pokazałeś tylko swoją "inteligencję" fajfusie. Poza tym dialogów to ty pisać nie umiesz lub twoje zrozumienie tego filmu jest na takim żenującym poziomie. Jesteś słaby jak każdy polaczek.

Axel

Jeden skacze na polskie filmy, drugi wyzywa nas od Polaczków.
Na ch.. oglądałeś jak wiesz, że każdy polski film jest słaby.

ocenił(a) film na 7
TurnMeOn

Za antypolonizm powinny być bany.Za brak gustu w sumie też, ale wtedy wymiotłoby większość znamienitych recenzentów jak tych dwóch.

Wodorost

Generalnie się z tobą zgadzam. Choć dziwnie zgadzać się z gościem, który pisząc o banach ma na myśli parszywego twórcę tematu oraz siebie... doprawdy jest to dziwne.

A do pani(?) wyżej - to była ironia inteligIĘTko.

Bosniak

strzała do góry na kółku to symbol rodzaju męskiego.
krzyżyk w dół to kobiety.

Axel

Albo kompletnie nie znasz się na filmach, albo niewiele polskich filmów
widziałeś kretynie.

ocenił(a) film na 3
Victor_Fw

Widziałem bardzo wiele polskich filmów i znam się na kinie. Widzę, że łatwo awansowałem na kretyna. Ciekawe jednak kto nim tak naprawdę jest.

użytkownik usunięty
Axel

W dupie byłeś i gówno widziałeś, przygłupie.

użytkownik usunięty
Axel

PIĘKNIE SIĘ WĄTEK ROZWINĄŁ !!! Brawo kinomani, pały w dłonie i nap...ć się po dymiących z braku chłodnicy czaszkach.

ocenił(a) film na 3
Axel

Film słaby ale dlatego, że w beznadziejny sposób próbuje naśladować świetny "Nóż w wodzie" Polańskiego. Strata czasu.

użytkownik usunięty
nowy81

a może święty "Nóż w wodzie"? jaki pierwowzór takie naśladownictwo

ocenił(a) film na 6

Ha, dokładnie.
Oba są dobre, ale gdzie tam...stare jest najlepsze - to jest ta deska, której kurczowo trzymają się filmwebowicze, żeby ktoś nie powiedział, że nie są ,,koneserami ambitnego klasycznego kina''. Uwierz, nie przeżyliby tego.
Te, Axel - wypad do Hollywood!

użytkownik usunięty
Axel

"Słaby jak każdy polski film" - powiedział debil. :)

ocenił(a) film na 5
Axel

co to za oburzenie?!?!?!?! naprawdę jest mało polskich dobrych filmów, szczególnie ostatnio. a ten jest słaby, mimo świetnej gry Kondrata i niezłej Cieleckiej (a zepsuł go Poniedziałek, dialogi i reżyser).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones