PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11226}

Trzy dni Kondora

Three Days of the Condor
7,5 18 831
ocen
7,5 10 1 18831
6,7 6
ocen krytyków
Trzy dni Kondora
powrót do forum filmu Trzy dni Kondora

Bardzo dobry film. 9/10. Ma najlepsze to, co w filmie sensacyjnym powinno być. Do tego znakomity Robert Redford.

ocenił(a) film na 8
Beznickowy

Mi najbardziej podobało się ukazanie psychiki głównego bohatera: niepewność, całkowity brak zaufania. Godny pochwały jest również ten klimat ciągłego napięcia. Zresztą też budowanie napięcia przypomina Hitchcocka - na początku jest trzęsienie ziemi a później atmosfera rośnie. I gra Roberta Redforda to duży plus. Ten film to jeden z najlepszych kryminałów w historii kina!! 8/10

POZDRAWIAM !!!

ocenił(a) film na 7
zdrojek

Mnie aż tak nie, powalił Redford to Redford i zazwyczaj gra wspaniale, ale przez to podobieństwo do filmów Hitchcocka film dużo traci na wartości. Ja daje 7/10.

ocenił(a) film na 10
kosa480

Uwielbiam ten film, mój ulubiony jeśli chodzi o sensacyjne. To prawda że trzyma w napięciu. Daję 10/10

użytkownik usunięty
FritzTheCat

Film jest naprawde świetny tego włąśnie oczekuje od filmów sensacyjnych...barzdo udana konstrukcja postaci i budowanie napięcia...a zakończenie!!Niesamowite...bardzo bardzo dobry film

tak ja też uważam że dobry film- a dobry, to dobry- czyli 7/10 ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones