PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11226}

Trzy dni Kondora

Three Days of the Condor
7,5 18 831
ocen
7,5 10 1 18831
6,7 6
ocen krytyków
Trzy dni Kondora
powrót do forum filmu Trzy dni Kondora

Zawiodłem się.

ocenił(a) film na 6

Napięcie było budowane jedynie przez główny wątek. Brakowało innych wątków. Za mało rozbudowana fabuła jak dla mnie. Nie pojawiały się nowe fakty. Ale mimo tego ciekawy film, który można obejrzeć, jeżeli już wszystko co dobre i bardzo dobre się widziało. Redford i Faye dobrze zagrali. Klimat taki dosyć tajemniczy. Trochę nie podobało mi się jak się pokochali szybko :) Facet porywa kobietę, wbija się do niej na chatę i grozi jej bronią, a ona zamiast czuć do niego wstręt i niechęć, zaprasza go do łóżka O_o
6/10

immanuel

"... ciekawy film, który można obejrzeć, jeżeli już wszystko co dobre i bardzo dobre się widziało. "

No tutaj to przesadziłeś, film wybija się ponad przeciętną, szczególnie ze względu na klimat i Reforda.


"Facet porywa kobietę, wbija się do niej na chatę i grozi jej bronią, a ona zamiast czuć do niego wstręt i niechęć, zaprasza go do łóżka O_o "

To się nazywa syndrom sztokholmski B-)

ocenił(a) film na 8
immanuel

Rozumiem, że brakowało jeszcze walk powietrznych, łodzi podwodnej, napadu na bank i to wszytko miałoby się zmieścić w niecałe dwie godziny? ;)
Lubię filmy, które nie rozmieniają się na drobne. :)
Polecam. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones