PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814566}

Trzy kroki od siebie

Five Feet Apart
7,4 39 099
ocen
7,4 10 1 39099
4,6 10
ocen krytyków
Trzy kroki od siebie
powrót do forum filmu Trzy kroki od siebie

Gdzie obejrzeć

ocenił(a) film na 10

Pytanko jak wyżej. Czy jest jakaś stronka gdzie mogłabym obejrzeć film? (Obojętne mi jest czy w wersji angielskiej czy z polskimi napisami i czy nawet nakręcone telefonem z kina w Stanach, bardzo jestem ciekawa tego filmu)

ocenił(a) film na 9
Mag26

Oceniłaś film, którego nie widziałaś na 10? Od 10 maja będzie w polskich kinach.

ocenił(a) film na 5
eli_pe

Jest na zalukaj. Tak pisze jeśli jeszcze zainteresowana :)

ocenił(a) film na 10
eli_pe

Tak, ponieważ znalazłam już film i go obejrzałm :)

Mag26

Złodzieje ! Ciekawe co Wy byście powiedzieli jakby to Wy chcielibyście sprzedać coś a ktoś Wam to ukradł.
Wstydu nie macie.

jejdocfuyxtgw

kto kradnie wlasnosc intelektualna i przyznaje sie do tego w mediach filmowych? to jest ciekawostka. kino kosztuje grosze a wrazenie zupelnie inne

Mag26

Żal wydać 14 zł na kino?

ruffio_filmaniak

Żal nie☺️Ale nastolatkowie mieszkający daleko od kina mają ciężko się dostać bo np rodzice długo pracują

Agata_Krzewicka

To jest złe wychowanie. Nie życzę Ci żeby kiedyś w dorosłym życiu inni mieli Twoją pracę w doopie okradając na każdym kroku

ruffio_filmaniak

prosze Cie ...

ruffio_filmaniak

Nie każdego stać na kino a można oglądać za darmo i nie rozumiem o co tyle hałasu po co płacić za coś co jest za DARMO ETF??!!

ocenił(a) film na 10
Mag26

Gdzie??

Mag26

Gdzie go znalazłaś?

ocenił(a) film na 7
Nikola_Jasionek

Polecam fili.cc xd

eli_pe

Szkoda że kina są zamknięte przez koronawirusa

Mag26

https://tylkohity.pl/aktualnosci/trzy-kroki-od-siebie-mio-bez-dotyku-2118

Mag26

Heja

Mag26

Zapraszamy do kina, nie gryzie

ocenił(a) film na 7
Mag26

Co to za przyjemność oglądać nagrany telefonem film w necie ? Aż tak szkoda tych kilkunastu złotych na bilet do kina?

Mag26

Do kina idź a nie.... Pomysl ze każdy bilet w części pomaga w walce tym biednym ludziom z potworem!!! A oglądanie go w wersji kradzionej.. To jest po prostu wstyd!!!!

asia_or

Chciałabym powiedzieć iż aktualnie nie ma filmu w kinach. Filmu nie widziałam na płycie DVD ani nigdzie "legalnie". (jeśli jestw aktualnym czasie to przepraszam za niedopatrzenie)

Mag26

Na drugi raz jak będziesz chciała obejrzeć jakiś KRADZIONY film, polecam Fili.cc - tam zazwyczaj filmy wchodzą w dobrej jakości i dość szybko, do tego jest dużo opcji do wyboru w jakim player'ze chcesz oglądać. Ba, napiszę więcej - możesz zamontować sobie apkę dzięki której ściągniesz film i nie będziesz musiała czekać na bufor i oglądać "na necie" ;)

A wam ludzie, którzy tak kochają grzać dupska w kinowych fotelach dam radę - wydawajcie pieniądze na bilety jeśli chcecie i was stać, a innym dajcie prawo wyboru i uszanujcie, że nie każdy ma tyle kasy, żeby zostawiać ją w kinie, bo bilety są drogie. Płacenie za internet, żeby obejrzeć film na necie, to nie kradzież. To po prostu inna forma płatności za film, który jest SZEROKO dostępny na stronach poświęconych do oglądania filmów,

Claudia92

Pirackich stronach. Płacenie za internet to nie płacenie twórcom za film.

ocenił(a) film na 8
Unda93

Jeśli już tak się czepiasz to można legalnie ściągać film na własny użytek który miał już premierę kinową. Nie możesz go udostępniać w sieci. Nie potrzeba torrentów by taki film LEGALNIE ściągnąć i sobie obejrzeć i nie ponieść żadnych konsekwencji karnych. Nie łamiesz wtedy prawa. SZOK no nie? ;)

adamus47

Nie zmienia to faktu, że strony te udostępniają NIElegalnie.

adamus47

Nie zrozum mnie źle: ja sama też ściągam filmy na własny użytek. Ale nie wciskam nikomu kitu, że to nie jest kradzież.

ocenił(a) film na 6
Mag26

W kinie.

ocenił(a) film na 9
Mag26

Ja oglądałam kilka dni temu na CDA.

ocenił(a) film na 7
Takajedna_16

oglądałam na cda :

ocenił(a) film na 10
Mag26

Na stronie 3filmy.com tam jest :)

Mag26

Na chili tv jest ten film kosztuje grosze za wypozyczenie

Mag26

Najlepiej na movie-premieres.online :)

ocenił(a) film na 8
Mag26

Jeszcze jest na Netflix jakby ktoś szukał ;D

Mag26

Filmann.cc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones