PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814566}

Trzy kroki od siebie

Five Feet Apart
7,4 39 168
ocen
7,4 10 1 39168
4,6 10
ocen krytyków
Trzy kroki od siebie
powrót do forum filmu Trzy kroki od siebie

Niestety nierówny film

ocenił(a) film na 6

Oglądało mi się dobrze do momentu kiedy nie pojawił się wątek homoseksualny u postaci drugoplanowej, dodatkowo potem jeszcze kilka razy się pojawiający.
Na szczęście w nieszczęściu tylko słownie, ale jak tak dalej pójdzie, to nie tylko słowa ale i czyny będą w kolejnych filmach nie homoseksualnych.
Natomiast zatrzymała mnie główna aktorka, zagrała świetnie, uwierzyłem w jej chorobę i życiu z nią, bardzo naturalna zagrana rola, ogromny plus.
Następnie na minus scena po wpadnięciu pod lód i scena po wyciągnięciu z lodu, bardzo nierealistyczne i psujące klimat.
Więc dałbym ocenę 7 ale:
- 1 pkt drugoplanowy wątek homoseksualny, zupełnie zbędny.
- 1 pkt nierealistyczna scena z uratowaniem od utopienia bardzo psująca realistyczność filmu
+ 1 pkt świetna gra głównej aktorki, bardzo mocno ciągnęła film do góry.
Reasumując ocena 6, a szkoda.

użytkownik usunięty
M1aro

co do watku homoseksualnego, cos musieli wymyslec na tego goscia, nie wsadzali drugiego normalnego watku milosnego bo to była broszka głównych bohaterów.

ocenił(a) film na 6

Można by było spokojnie dać inny wątek postaci drugoplanowej, wątki homoseksualne i polityczna poprawność to zbyt nachalne wstawki.
Jak kiedyś mi nie przeszkadzało że byli czarnoskórzy aktorzy w filmach, to przez nachalną propagandę, tutaj pielęgniarka nieco mnie raziła.

użytkownik usunięty
M1aro

fakt, czasami totalnie widac, kiedy nie chcieli żeby kogos grała biała osoba, ale ten film i tak był delikatny w porównaniu np do serialu amsterdam, bold type albo supergirl, one wchodzą na nowy poziom;d

ocenił(a) film na 6

Na moje szczęście nie kojarzę podanych przez ciebie tytułów :-).
Ostatnio widziałem że mała syrenka ma być mulatka , a maska poprzednio z Jimem Carreyem teraz ma być kobietą, a Bond czarny.
Teraz już tylko czekać na Batmanka i mężczyzna kot, Piękny i Bestia, murzyn jako ojciec chrzestny, Krokodylka Dundee a najlepiej sprawdziłby się Lotr,
ile tam można by powstawiać płci , chyba wszystkie pięćdziesiąt, i koniecznie piękna miłośc między Sauronem a Sarumanem.
Coraz więcej wychodzi ogólnie słabych filmów, więc staram się oglądać więcej tych starszych.

użytkownik usunięty
M1aro

Twoje przewidywania są celne, w tym roku wchodzi serial o batmance-lesbijce :P ("batwoman") i reszta to kwestia czasu.
Fakt, też starsze doceniam coraz bardziej, współczesne zbyt otwarcie chcą manipulować widzami, a scenarzyści w wywiadach nawet się nie kryją z tym, że chcą swoimi tworami kształtować umysły młodych ludzi. Facepalm:)

ocenił(a) film na 6

No patrz!, jednak już się szykuje batmanka, dopiero od ciebie się dowiedziałem.
Teraz wypada tylko czekać aż się trendy zmienią i powstanie biały Blade , Malcolm X , Shaft, MikeTyson oraz Ania z zielonego wzgórza, główna rola biały chłopiec :-P.
Liczę na to że ci wszyscy postępowcy filmowi przegrzeją tematykę i zacznie być znowu normalnie.
Na przykład chciałbym normalny remake Spawn, efekty mocno się zestarzały, ale zamiast tego mam żeńską ekipę pogromców duchów i ocean's eleven, porażka.

.

ocenił(a) film na 3
M1aro

Na całe szczęście w trakcie trwania filmu homoseksualna postać umiera, dzięki czemu największe zagrożenie dla instytucji zostaje zażegnane - powinieneś się cieszyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones