PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814566}

Trzy kroki od siebie

Five Feet Apart
7,4 39 099
ocen
7,4 10 1 39099
4,6 10
ocen krytyków
Trzy kroki od siebie
powrót do forum filmu Trzy kroki od siebie

Miedzy głównymi bohaterami jest dużo chemii, widać od razu w pierwszych sekundach zwiastunu. Myślę, że ten film będzie lepszy od "Gwiazd naszych wina".

Lunona_2

Faktycznie,wygląda bardzo dobrze. W ogole nie znam tych mlodocianych aktorów,ale nawet tylko w zwiastunie pokazali,że mają wielki potencjał.

mateos8

Nowy zwiastun!
https://www.youtube.com/watch?v=Kwg07npuJhw
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Falkor1

I jeszcze jeden...
https://www.youtube.com/watch?v=24YrEAGF32M

mateos8

Jeśli kojarzysz taki serial młodzieżowy "Nie ma to jak hotel" to chłopak grał tam ze swoim bratem bliźniakiem :)

Tanganika1234

Po napisaniu posta zobaczyłem,że to on własnie z bratem grał w "Supertacie" z Sandlerem. Oglądałem kilka razy,fajny to był film, a gosciu jak wyrósł.

Lunona_2

Też tak myślę, ale Gwiazd Naszych Wina jest niczego sobie... Do tego w Five Feet Apart gra Cole Sprouse! Super - lubię tego aktora.

ocenił(a) film na 10
Hania_Humorek

Jest lepszy od Gwiazd Naszych Wina. Jezu właśnie wróciłam z kina i plakalam jak bobr. A miał być horror

pamelakurt94

Przecież nie ma tego w kinach w Polsce

ocenił(a) film na 10
RogerF

Ale jest w uk

RogerF

Jest w necie za free

Lunona_2

Zwiastun zapowiada ciekawy film, ale mam cichą nadzieję, że lepszy od GNW nie będzie. Już po zwiastunie pierwsze skojarznie to GNW, oboje mają jakąś chorobę układu oddechowego, więc dla mnie to kopia. Szkoda, żeby kopia okazała się lepsza od tak świetnego pierwowzoru. Nawet Szkoła uczuć , mimo że jest klasykiem wśród tego typu filmów, nie była tak dobra jak GNW.

Patianna

Kurka, widziałam ten film w słabej kopii bo kinówkę i po ang (część dialogów nie zrozumiałam), a i tak byl super. Nie spodziewałam się czegoś, aż tak dobrego. Już nie mogę się doczekać premiery w kinach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones