PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142755}

Trzy metry nad niebem

Tre metri sopra il cielo
7,0 14 347
ocen
7,0 10 1 14347
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

Film mi się podobał. Spodziewałam się troszkę czegoś lepszego. Piosenkę do tego filmu znałam już wcześniej, zanim obejrzałam film. Właściwie to ona skłoniła mnie by go oglądnąć. Lamb - Gabriel. A jakie jest wasze zdanie na temat filmu? Czego w nim wg Was brakowało? A może czy cały jest dla was idealny ;).

Shan15

A oglądałaś może nowszą wersję?mi sie wersja z 2010 r bardziej podobała postacie bardziej wyraźne i wszystko inne rewelacja Polecam

mania604

Co do tej wersji to Babi mnie odrzucała bardzo co chwile przepraszała jakos tak nijak ale wersja hiszpanska jest idealna..:)!

mania604

Właściwie Hiszpańska nie bardzo mi się podoba. Obejrzałam dla porównania, lecz jednak wolę oryginał, zobaczymy jak z drugą częścią ;-).

ocenił(a) film na 7
mania604

Mnie też dużo bardziej podobała się wersja hiszpańska ;) Aktorka grająca Babi w nowszej wersji jest dużo lepsza i sam film jest bardziej wciągający. Ale wszystko zależy od gustu. :)

adrianne17

Po prostu pierwowzór mi się bardziej podoba, ale rzeczywiście, każdy ma swój gust ;-). Druga część natomiast w ogóle mi się nie podobała. Może dlatego, że cały czas chciałam by Babi była ze Stepem, a przecież to była tylko "nastoletnia" miłość.

ocenił(a) film na 8
Shan15

Mi też się bardziej wersja hiszpańska podoba, co nie znaczy, że ta jest gorsza. Ma swój klimat, bardziej jest zrobiona pod książkę. Gra aktorska lepsza jest w wersji hiszpańskiej, niestety ale w tej włoskiej Babi jest taka sztywna, nie potrafi okazac emocji i jak dla mnie to jeszcze dziecko, chociaż muszę przyznac, że ta aktorka z włoskiej jest o wiele ładniejsza od tej hiszpańskiej, która wgl na początku mi nie podpasowała własnie z wyglądu. Co się tyczy Stepa, tak zdecydowanie pasuje mi w całej okazałości hehe, typowo męski, włoski chłopak, można zatonąc w jego oczach i ma piękne loczki i na jego grę aktorską nie można narzekac. Poza tym zwróccie uwagę, że Step od Hacha różni się znacząco. Step wydaje mi się jest bardziej dojrzalszy, owszem też się bije, ale nie wpada w takie atakie złości jakie ma Hatch z wersji hiszpańskiej i jak dla mnie czasami te właśnie ataki Hatcha trochę denerwowały. Mi się 2 wersje podobają, ta włoska ma po prostu swój klimat, odzwierciedla książkę a hiszpańska jest bardziej emocjonalna i więcej akcji w niej jest, lepsza płynnośc przechodzenia z akcji do akcji, lepsze sceny pokazane między Babi a Stepem, w tej włoskiej wszystko moim zdaniem było takie trochę uproszczone i akcja nie przechodziła przynnie przerywana została i od razu nowa szła nie było tej płynności, co też mi przeszkadzało. Ale to są tylko takie moje uwagi, już dotyczące szczegółów hehe. Polecam zarówno tą oryginalną wersje jak i hiszpańską. Pozdr

natalaaxD

Bardzo ciekawa sugestia. Lecz ja chyba dalej będę przy swoim. Step mi jakoś bardziej pasuje niż Hatch, Step jest bardziej rzeczywiście włoski. Zabrakło w tym filmie trochę bardziej charakterków aktorów.

ocenił(a) film na 8
Shan15

Włosi nie potrafią tworzyć horrorów za to dramaty mają piękne. Choćby biorąc pod uwagę "Życie jest piękne" " Ja się nie boję" czy ten oto film ;) jest świetny muzyka narrator niczego sobie i oczywiście to co kochamy wszyscy szybkie życie , motory i prawdziwa miłość... no i tu widełka!! bo nie ma żadnej miłości bo Babi to rozpieszczona panienka i ma świadomość , że to on będzie za nią bardziej tęsknił więc może się bawić jego uczuciami do końca i tak to ona trzyma linki kukiełki Stepa. ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones