PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 075
ocen
7,2 10 1 137075
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

.

ocenił(a) film na 10

przeczytałam kilka komentarzy typu, że to kolejne romansidło dla nastolatek itp. Uważam, że
ten film taki nie jest. Owszem, opowiada historię miłości młodych ludzi, ale nie jest taki jak
większość filmów romantycznych, że jest sobie chłopak i dziewczyna , zakochują się w
sobie jest wszystko fajnie pięknie i koniec. Zauważcie, że ten film pokazuje pewną walkę
tych młodych o swoją miłość, i na końcu w cale nie jest tak różowo jak w większości
filmach. Osobiście polecam ten film z całego serca, mi przypadł on bardzo do gustu ;)

ocenił(a) film na 10
paulla2805

Zgadza sie na początku zła byłam o ten koniec ale przecież o to chodzi !! film nie był by nic wart jakby sie skonczył szcześliwie i wg , byłby przereklamowany. Film doskonale pokazuje różnice które ich dzielą , świetny

użytkownik usunięty
Monia16_2

Zgadzam się z wami. Film mnie zaskoczył zakończeniem i strasznie mi się podobał.

ocenił(a) film na 10
paulla2805

Zgadzam się całkowicie. Piękny film.

ocenił(a) film na 6
paulla2805

"przeczytałam kilka komentarzy typu, że to kolejne romansidło dla nastolatek"
ale pewnie każda z wyżej udzielających osób to właśnie nastolatki :D które strasznie zawyżyły ocenie tego filmu ...
Nie mówię że film zły ale na pewno nie na 10/10 ...

ocenił(a) film na 10
VeloX_1

ok, ja tez jestem nastolatką. i tak, zawyżyłam ocenie tego filmu, bo uważam, że jest bardzo dobry. ale to jest moje zdanie, i mam do niego prawo, tak? zreszta tak jak inni..

ocenił(a) film na 9
VeloX_1

no ja nastolatka nie jestem.. pomimo to uważam , że film świetny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones