PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 049
ocen
7,2 10 1 137049
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

miłosna bajka, która jest tak bajkowa, że aż się robi za słodko. Męczyłem się z tym okropnie. Dodatkowo mega drażniła mnie postać ojca głównej bohaterki, który był taką miękką pałą, że się wierzyć nie chciało. Takich ojców chyba nie ma :P

Takie filmy polecam dzieciom 12-17. Choć trudno go polecać młodzieży skoro ukazuje wychwalane piękno młodzieńczego buntu i seksu.

Pomysł na film fajny. Ale zbyt bajkowe wykonanie....

Lokiec_12

Może bajkowe, masz rację dla dziewczyn, ale pamiętaj że, ta opowieść była piękna, nie zwracam uwagi na szczególy, mimo wszystko chciałabym żeby to przytrafiło się mnie, coś tak pięknego.

ocenił(a) film na 4
RAMZESIK2050

wykonanie i scenariusz nie nazwałbym szczegółem ;) Ale szacunek za wysoką ogólną ocenę, której ja nie podzielam niestety ;)

Lokiec_12

Każdy ma inny gust, a ja nie chcę się sprzeczać.

ocenił(a) film na 5
Lokiec_12

Ojciec rzeczywiście udany eksponat. Za miskę orzeszków i trochę kitu oddał córeczkę gościowi z 1,5 letnim wyrokiem w zawiasach, którego w ogóle nie znał. Chyba i tak miał szczęście, że podczas rozmowy nie dostał w ryło, bo to i groźby stanowiły główne narzędzie boskiego Hugo. Może dlatego tak się cieszył, że mu Hugo miski nie wyklepał. Nie ma to jak poczuć się równiachą. Niewiarygodny szczyt naiwności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones