PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 049
ocen
7,2 10 1 137049
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

Jeśli nie jesteś 12-14 letnią dziewczynką, to stanowczo odradzam ten film. Strata czasu i
pieniędzy. Jak to możliwe, że tak złe i prymitywne filmy maja tak wysokie oceny?

panpankracy

każdy ma inny gust niektórym się film podoba niektórym nie proste::)

ocenił(a) film na 1
kaziulla17

zgadzam się. dlatego napisałem, że jeśli się nie jest 12-14 letnią dziewczynką żądną tandetnego romansu to odradzam ten film.

ocenił(a) film na 4
panpankracy

Sama mam dylemat, wstawić 4 czy 7... Właśnie byłam na tym filmie w kinie i cała sala się śmiała prawie bez przerwy, ja również dawno nie widziałam lepszej komedii. Ale coś mi mówi, że nie o to twórcom chodziło ;)

użytkownik usunięty
prometedme

żeby gimnazjalistom robić taką wodę z mózgu...to powinno być karalne

ocenił(a) film na 10

Nie jestem gimnazjalistką i nikt mi nie robi wody z mózgu ale nie rozumiem dlaczego produkcja takich filmów powinna być karalna.Jeśli tak piszesz to chyba nie zrozumiałeś bądź nie zrozumiałaś o co naprawdę w tym filmie chodzi.Wg.mnie bije on na głowę durne amerykańskie filmy dla pustaków,gdzie kanonem urody jest wychudzona,opalona blondynka i napakowany,napalony mięśniak,kapitan drużyny footbolowej.Takie historie w życiu też się zdarzają,a ta jest nawet fajnie pokazana.W dobie metroseksualnych dupków w rureczkach z wyżelowanymi fryzurkami,postać głównego bohatera który ma mięśnie,motor i potężne cojonez jest dla obecnych nastolatków nie zrozumiała.Bo gdzie dzisiaj spotkać faceta,który w ryj dać może dać i poczeka cierpliwie na dziewictwo swojej ukochanej.No tak bo to takie nie trendy,dzisiejsi faceci charakterem i gabarytami sami potrzebują obrony,opieki i ochrony.Proponuję więc pozwolić marzyć i piszczeć nastolatkam do Boskiego Maria i skusić się na refeksję czy w zachwycie nad tym żenujacym a nawet śmiesznym jak twierdzicie filmem nie ma tęsknoty za facetem z krwi i kości.A po za tym nie ma co ukrywać że takim kaloryferem jak i takim tyłkiem to rzadko,który polski wypierdek nawet z pierwszych stron gazet może się poszczycić.Na zakończenie dodam,że zaden romans nigdy nie jest tandetny po za Romeo i Julią a pomimo,że ten film to nie jest intelektualnie moja bajka to potrafię w nim dostrzec to co dostrzec warto,dlatego też jest taki popularny.

ocenił(a) film na 1
awk70

Przepraszam bardzo, ale ten film boli. Dialogi są tak tragiczne, sztuczne i nadęte, że w wiekszą chęcią włączę M jak Miłość i obejrze choćby 5 odcinków pod rząd.

ocenił(a) film na 1
panpankracy

Poza tym: "Bo gdzie dzisiaj spotkać faceta,który w ryj dać może dać i poczeka cierpliwie na dziewictwo swojej ukochanej."

LITOŚCI!

ocenił(a) film na 10
panpankracy

Ja niestety nie jestem w stanie obejrzeć nawet jednego odcinka"M jak Miłosć"Niestety widzę znaczną róznicę miedzy nami w podejsciu i postrzeganiu świata.Podejrzewam,ze to wynik przede wszystkim różnicy pokoleń.Więc zanim padnie za dużo gorzkich a nawet obraźliwych słów proponuję zakończyć dyskusję.Dziękuję.

ocenił(a) film na 2
panpankracy

'Ten film boli' - nic dodać, nic ująć

awk70

Przepraszam najuprzejmiej, co to znaczy "czekać cierpliwie na dziewictwo swojej ukochanej?" czy na dziewictwo się czeka?

ocenił(a) film na 10
asiaaa_89

Ja również przepraszam najuprzejmiej,może niefortunne sformułowanie ale obie wiemy o co mi chodziło.Jednakże sądzac po popularności filmu zarówno w Hiszpanii jak i poza nią (to mimo szeregu wad jakie film podobno posiada) to jednak przypadł do gustu.A czekać cierpliwie to znaczy nie ciągnać do łóżka przy pierwszej lepszej okazji.Reasumując jednak z uwagi na zasadnicze różnice w postrzeganiu świata być może wynikające z tego,iż jesteśmy z innych pokoleń proponuję zakończyć w cywilizowany sposób dyskusję na temat tego filmu gdyż chyba nie powstał on po to aby rozpalać emocje dyskusji na forum a jedynie radować lub nie jego odbiorców.Dla mnie jest to fajnie pokazana miłość nastolatków jakiej dzisiaj się nie spotyka.A,ze jestem wielbicielką hiszpańskiego kina i od lat obserwuję rozwój Mario Casasa to być moze nie jestem do końca obiektywna.Miłego dnia życzę i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
awk70

Fakt wszystkie rozsądne i dojrzałe kobiety tęsknią za mężczyznami, którzy są dobrzy we wszczynaniu mordobić i niszczeniu cudzego mienia. Tylko my polaczki tego nie rozumiemy. Gdzie nam do zachodu.

ocenił(a) film na 10
panpankracy

Niestety o niszczeniu mienia nie wspomniałam ani słowa,ale jeśli chodzi o obecnych przedstawicieli płci brzydkiej to większość z nich jest zniewieściała i to bardzo.Jeśli natomiast nie jest zniewieściała to jest emanująca chamstwem,napakowana i łysa.Mieć odpowiednią ilość testosteronu i umieć to wykorzystać a wszczynać awantury i mordobicia to calkiem"insza inszość".I bez znaczenia jest to czy jest się dojrzałą kobietą czy nastolatką ale facet to musi być facet a nie dupek w rureczkach,bez względu na wiek.Podejrzewam,że pomimo banalnej wg.Ciebie fabuły to ten film odniósł właśnie taki sukces bo dziewczyny zobaczyły wizerunek faceta jaki się w dzisiejszym świecie nie zdarza.Na zakończenie dyskusji dodam,że film ten będzie za tydzień w ramach przeglądu filmów hiszpańskich i już teraz trudno o bilety.Widać wielbicieli szmiry i kiczu jest trochę więcej.A miejsce ani godzina tego filmu nie są dla rozwrzeszczanych nastolatek.

ocenił(a) film na 3
awk70

A nie sądzisz że współcześni faceci są może nieco gejowaci głownie dlatego, że własnie to się aktualnie podoba dziewczynom;p? To się nie bierze ot tak sobie tylko młodym kobietom w większości tacy geje się teraz podobają, więc to chyba naturalne że faceci chcąc nie chcąc, się tacy robią bo tak jakby chcą być atrakcyjni;D. Najpierw przemów do rozsądku małolatom latającym za Bieberami, Pattisonami, czy tym drugim pajacu ze zmierzchu co zamienia się w wilka. Też uważam że współcześni faceci to tak zdeka się zrobili zniewieściali, takie czasy a w dużej mierze jak już mówiłem to wina kobiet dla których tacy słodcy geje się podobają.:D NO I TAK POZA TYM to ten ACZE czy jak mu tam, też przykładem prawdziwego faceta to raczej nie jest, no chyba że dla ciebie prawdziwy facet to nażelowany jak ken facet z zerem jakiegokolwiek zarostu czy na twarzy czy na klacie, którą swoją drogą najpewniej depiluje (albo ma tak mało testosteronu że nic tam nie rośnie). Tak że podsumowując to pewnie jest lepiej wydepilowany i gładszy niż ty, no fakt prawdziwy z niego facet:D.

O głupich scenach w filmie nie wspomnę bo to kwestia gustu, film raczej dla gimnazjalistek, początek liceum. Co jest swoją drogą niepokojące, ja w gimnazjum oglądałem coś w stylu "szkoły uczuć", a teraz jak w gimnazjum czy liceum oglądają takie coś. Jak to jakiś chuligan który kradnie, i wszczyna burdy nie wiadomo tak naprawdeęo co ( chyba nikogo on w tym filmie słusznie to on nie pobił) przewiózł ją kilka razy motorem i mu dała pewną część ciała, to czy naprawdę należy się dziwić że teraz w liceum dziewic to ze świeczką szukać:D.

ocenił(a) film na 10
panpankracy

ja nie mam 12-14 lat i bardzo mi się podobał, to zależy od gustu i od wyobrazni. Uwielbiam bajki i też filmy takie jak te, lubie do nich powracać. :)

ocenił(a) film na 9
panpankracy

a ja jestem sporo starsza i bardzo mi się podobal, nie jest jakos przerysowany czy nierzeczywisty i nie uwazam zeby byl zly czy prymitywny albo robil wode z mozgu...wlasnie zakonczenie jest inne, nie ma happy endu jak w wiekszosci filmach.

ocenił(a) film na 1
panpankracy

haha dokładnie, bo przypadkowe ofiary, mogą mieć poważny uraz po jego oglądnięciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones