PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 080
ocen
7,2 10 1 137080
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

Uwielbienie :)

ocenił(a) film na 10

Oglądałam ten film po raz drugi i na pewno nie ostatni. Od momentu wypadku ryczę jak bóbr. Nie da się go obejrzeć bez uczuć i emocji. Wszystkim ten film polecam, a aktorzy, którzy zagrali są na prawdę w swojej roli świetni. Najbardziej denerwująca dla mnie jest matka Babi i ten ten sąsiad... Jedyne czego nie mogę zrozumieć to dlaczego Babi oskarżała Hugo o ten wypadek i śmierć Pollo... ale może życie takie jest....
Jeszcze raz gooorąco polecam! :)

ocenił(a) film na 9
kall

Mam dokładnie takie same odczucia jak kall !! Również ryczałam jak nie wiem co. Ja nie kumam dlaczego ona nie wróciła do Huga po jego przemianie;/ Głupia... ;p

ocenił(a) film na 10
kall

Tak jest wspaniały. Dla Babi to juz było za duzo i trudne to dla niej było jeszcze jak ją uderzył...zakonczenie bardzo wzruszajace

ocenił(a) film na 10
Aselka

no tak.. nie potrzebne to uderzenie było, ale złość, aż w nim kipiała po stracie przyjaciela i nie kontrolował swoich emocji.. to jeszcze mogę zrozumieć.
Zobaczymy co się wydarzy w 2 części :)

ocenił(a) film na 10
kall

Mam nadzieje, że bedzie lepsza ta druga czesc niz ta włoska :/

ocenił(a) film na 10
Aselka

oby ;) już się nie mogę doczekać kontynuacji 3MSC :) oglądałam już zwiastun i chyba będzie ciekawie :)

ocenił(a) film na 9
kall

Bedzie na maxa ciekawie. Obejrzalm 3MSC wczoraj w nocy i nie mogłam zasnąć. Bardzo poruszył mnie ten film. To nie to samo co te letnie amerykańskie romansidła. To film o prawdziwej miłości, okrutnej, mocnej i takiej do utraty tchu niosącej zniszczenie i cierpienie. Nie ma tu motylków i kwiatków i dobrze bo w życiu tak nie ma. Jest właśnie tak jak tam. Głupie decyzje podyktowane ogromna namiętnością. I decyzja Barb jest dla mnie zrozumiała. Ona już nie mogla wytrzymać tylu emocji. Byla zwykla nastolatka a w kilka miesiecy, pierwsza milosc, pierwsze klamstwa z milosci, klotnie z matka, przeciwstawienie sie calemu dotychczasowemu zyciu dla Niego. A on niesie ze soba smierc, cierpienie i chyba to co przelalo czare goryczy to swiadomosc ze tak do konca nie jest w stanie go zmienic, ze agresja zawsze bedzie w nim. Nie dala rady go odciagnac od tego chlopaka po wyscigu i dostala w twarz. Wydaje mi sie ze cos w niej wtedy peklo i juz nie dala rady dalej w to brnac. Musiala odpuscic zeby nie zwariowac. Niesamowity film. Polecam naprawde bardzo goraco. I raczej nie nastolatkom, ale kobitkom co to już w zyciu troszke przezyly;) Aby na chwile wrocic do emocji ktore odczuwa sie przy pierwszej milosci bo potem .."obojetnie jak bardzo sie starasz nigdy nie poczujesz sie taki sam. Nie bedziesz już nigdy się czuć trzy metry nad niebem"...

ocenił(a) film na 10
katepuha

masz racje co tych kilku spraw :)

katepuha

pięknie to opisałaś nic dodać nic ująć. a film jest rewelacyjny same serca

ocenił(a) film na 10
kall

tez widzialam zwiastun jest niesamowity jednak mogliby troche pozmieniac wydarzenia :)i jeszze jak by babi sie zeszla z nim to by lepiej bylo:)

ocenił(a) film na 10
Aselka

dokładnie ;)

ocenił(a) film na 9
kall

A ja nie jestem pewna czy chce zeby sie zeszli... To wtedy byloby takie banalne a cenie sobie ten film wlasnie za niebanalne zakonczenie...

ocenił(a) film na 10
katepuha

oj ale wiemy, że nadal byli w sobie zakochani i się tylko męczyli nie będąc ze sobą...

ocenił(a) film na 9
kall

a nie meczyli sie bedac ze soba??

ocenił(a) film na 10
katepuha

na pewno byli ze sobą szczęśliwi, a myślę, że każdy przechodzi jakieś kryzysy.. no ten może był duży, faktycznie. nie wiem czy dobrze się stało, czy też nie.

ocenił(a) film na 9
kall

Pozyjemy zobaczy co bedzie w drugiej czesci. Ktos czytal ksiazki?? I jestem ciekawa jaki bedzie dostep do tego filmu. Premiera w Hiszpanii w czerwcu tak? raczej do Hiszpanii nie pojade no i z jezykiem bylyby pewne problemy;)

ocenił(a) film na 10
katepuha

nie czytałam książek, ale chyba na wakacjach się skusze tylko nie wiem czy je gdzieś dostanę... oby :) myślę, że z napisami powinien być w lipcu :) ja nie uczyłam się nigdy hiszpańskiego, chociaż podoba mi się ten język :)

ocenił(a) film na 9
kall

ksiazke mozna sciagnac z jednej strony z pewnym gryzoniem;)

ocenił(a) film na 10
katepuha

hahaha ;D dzięki za informację... ale na komputerze źle się czyta :)

ocenił(a) film na 10
katepuha

ja czytałam książke 1 czesc jak na razie ale mam zamiar przeczytac kolejna. Ksiązka genialny. Zakochalam się. Wciąga i cały czas sie o niej mysli :)

ocenił(a) film na 10
kall

http://www.youtube.com/watch?v=p0fewRwIMpQ&feature=related ten filmik jest piękny bardzo mi się spodobał :) jak go oglądam to płakać mi się chce ten film jest genialny!

ocenił(a) film na 10
Aselka

dobry filmik :)

ocenił(a) film na 10
kall

popieram , tez kocham ten film <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones