PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 075
ocen
7,2 10 1 137075
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

Genialny?? Nie nazwałbym tego tak, film w pewnych momentach przypomina brazylijskie
telenowele... Moim zdanie nic specjalnego, oglądnąć można i szybko zapomnieć... Kino dla
fanów gatunku i seriali wyjętych żywcem z telewizji Ameryki Łacińskiej... I do tego żałosna
ścieżka muzyczna...
Sama gra aktorska nie jest najwyższych lotów, ale jak pisałem wcześniej film jest ok 5/10
ale pod żadnym pozorem nie mylcie tego z arcydziełem, bo daleko mu do takowego...
A teraz linczujcie!!!

ocenił(a) film na 10
WujekChu1ek

haha każdy gustuje w czymś innym, nie każdemu musi się ten film podobać.
Ja przyznam szczerze, że zainteresowałam się nim wyłącznie z uwagi na Mario Casas'a.. Ale film mi się bardzo spodobał i fabuła mnie wciągneła..

ocenił(a) film na 5
anusialka94

A widzisz ja jestem fanem Sci-fi ale chętnie oglądam każdą produkcje, nawet tego typu filmów widziałem multum a ten jest co najwyżej średni... Wejdź w mój profil i zobacz ile filmów oglądnąłem, mam chyba jednak jakiś odnośnik hmmm??
Polecam ci ten film jeżeli nie oglądałaś i dla mnie jest o niebo lepszy niż film który opisuje powyżej http://www.filmweb.pl/film/Ostatnia+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87+na+Ziemi-2011-540501

ocenił(a) film na 10
WujekChu1ek

ok, teraz mam ponad tydzień wolnego to sobie obejrzę :)

ocenił(a) film na 5
anusialka94

A więc miłego oglądania!!!

WujekChu1ek

niestety mnie ocena zachęciła do obejrzenia ... (8,1) i BONUS ... ;-/

WujekChu1ek

zgadzam się!!! k$%#a zawsze polegam na ocenach filmwebu i przez to obejrzałem połowe tego gniotu!!! osoby poniżej 15 roku życia nie powinny mieć konta na fw...

ocenił(a) film na 9
WujekChu1ek

wg film na 9\10 końcówka mogłaby być inna, nie koniecznie happy end, aczkolwiek trochę inaczej. Może dlatego mi się tak podoba bo sam jeżdżę na motorku, do tego ta szaleńcza miłość. Fakt wiało tandetą czasami, i ten bilboard Coca-coli w jednej scenie he, widać kto był sponsorem filmu :) ale mimo wszystko super scenariusz, dobry dobór aktorów (główna aktorka wreszcie nie była wybitnie piękna... co już się przejada, i świetna rola Demi Moore) wg mnie ocena na Filmwebie jak najbardziej ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones