PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 080
ocen
7,2 10 1 137080
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

b. dobry;)

ocenił(a) film na 8

uwielbiam książki pana F. Moccia ( co z resztą widać po moim nicku;);) ,a " Trzy metry nad niebem" szczególnie przypadło mi do gustu;) film troszkę nie odzwierciedla klimatu książki, ale muszę przyznać, że ma coś w sobie co przyciąga i zachwyca;) a ten koleś na motorze...ajć śni mi się po nocach hehe ;D

ocenił(a) film na 10
moccia

ja własnie tez skonczylam czytac ksiazke i nie moge przestac o niej myślec! uwielbiam ją! ale nie moge zniesc faktu jak to wszystko sie konczy...

ocenił(a) film na 8
Aselka

przeczytaj drugą część;)

ocenił(a) film na 10
moccia

na pewno przeczytam jednak musze troche ochłonąć po pierwszej części :) a która czesc ksiazki bardziej Ci sie podoba? mozesz cos powiedziec co ciekawego dzieje sie w drugiej czesci??

ocenił(a) film na 8
Aselka

czytałam to bardzo dawno temu , ale z tego co pamiętam nasi bohaterowie spotkają się ponownie, jakieś szmery- bajery, alee jak wspomniała cuzthisisme nie będą razem bo nasza bohaterka wychodzi za mąż...nie pamiętam już jak się kończy, ale książka warta przeczytania;)

moccia

Wszystko się nie kończy tylko to(albo aż to) ,ze nie są razem ,ale miłość nadal ich łączy ;))

ocenił(a) film na 10
cuzthisisme

Tak miłość nadal ich łączy i myśle, że zasze będzie bo są dla siebie stworzeni...wiem, że to tylko film ale czasem w życiu też są takie historie :) To pierwszy film i książka o której tyle myśle bo takie wrazenie na mnie zrobiła :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones