PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571889}

Trzy metry nad niebem

Tres metros sobre el cielo
7,2 137 056
ocen
7,2 10 1 137056
3,7 3
oceny krytyków
Trzy metry nad niebem
powrót do forum filmu Trzy metry nad niebem

nic poza tym . Płytki, przesadnie i sztucznie romantyczny (podczas niektórych scen miałam ochotę
rzygać tęczą), a gra aktorska... jeśli powiem słaba , to ujmę to bardzo delikatnie. Poza tym zalatuje
mi zmierzchem jak cholera (ujęcia, kreacja bohaterów) , ale może to tylko moje odczucie.

ocenił(a) film na 4
nutthk

Końcówka mnie zagięła. Przez około 1,5 godziny trwania filmu chciałam mu dać 3/10. Za przejmującą i nie do końca przewidywalną końcówkę, w porywie, ostatecznie dałam mu 7. Ale nie wiem czy to nie jest zbyt wysoka ocena dla filmu, który przez 3/4 jego trwania jest badziewiem.

ocenił(a) film na 4
Naomi_88

łatwo jest dać pod wpływem emocji ocenę wyższą niż film zasługuje ;d może stąd ta wysoka ocena ogólna filmu... a już myślałam, że tylko ja go aż tak słabo odebrałam .. :D

ocenił(a) film na 4
nutthk

Hehe, zmieniłam na 4 już kilka dni temu ;) Na pewno masz rację. Tak już ten film jest stworzony, żeby grać na emocjach ;) :P

użytkownik usunięty
nutthk

ode mnie dostal 1! najglupszy, najplytszy, najbrdziej zalosny film o milosci jaki widzialam!!!

ocenił(a) film na 3
nutthk

w kategorii jest <dla młodzieży> to już wiadomo skąd to badziewie się wzięło tak wysoko w rankingu

ocenił(a) film na 6
nutthk

Zgadzam się, film jest naprawde płytki tak samo jak i zachowanie głównego bohatera. Bardzo pewny siebie, ciągle 'cwaniaczy' , kobieciarz. Typ mężczyzny na jakiego nawet nie moge patrzeć ( wątek grzecznej, porządnej dziewczyny z dobrej rodziny zakochującej się bez przyczyny w 'niegrzecznym chłopcu' - TSAAA... ) Jednak są momenty gdy film gra na emocjach ... Podsumowując - totalnie nie przekonuje mnie ta historia ale całkiem dobrze zrealizowany, gra aktorska nie najgorsza więc nie będę narzekać. Podczas oglądania nie odczuwałam żenady towarzyszącej tanim, słabym produkcjom. Naciągane 6/10 .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones