PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93529}

Trzy oblicza Ewy

The Three Faces of Eve
7,2 1 932
oceny
7,2 10 1 1932
5,7 3
oceny krytyków
Trzy oblicza Ewy
powrót do forum filmu Trzy oblicza Ewy

Nic dziwnego, że Paul Newman zakochał się w niej i spędził z nią całe swoje życie. To była jedna z
najwierniejszych i najbardziej się kochających par Hollywoodu. To tak na marginesie. A film bardzo
dobry.

ocenił(a) film na 10
IrenaSz

W sumie jeśli potrafiła tak na zawołanie zmieniać oblicza również prywatnie, to Paulowi się mogło wydawać że ma kilka kobiet narazXD
Wspaniała potrójna rola, brawka dla Joasi.

ocenił(a) film na 8
WhiteDemon

Myślę, ze aktor rozdziela swoje życie prywatne od grania roli filmowej. Gdyby tego nie robił, to żyłby normalnie? A parę aktorską Joanne Woodward i Paul Newman bardzo lubię, filmy z nimi - razem i osobno - to rarytasy. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
IrenaSz

No ja wieem tylko sobie tak żartuję z tymi obliczami, również kocham ich razem i osobno i też Cię pozdrawiam cieplutko:)

WhiteDemon

Żarty na poziomie gimnazjum.

ocenił(a) film na 10
nikitablack

Dlatego dzieci z przedszkola ich nie zrozumieją.

ocenił(a) film na 7
WhiteDemon

heh ;] znalazłam na pewnej stronie taki fragment: When asked why he had never cheated on Woodward, Newman replied “Why fool around with hamburger when you have steak at home?”

IrenaSz

Ale tradycyjnie musieli jej dobrać w roli męża jakiegoś starego, obleśnego pryka.
Zawsze czuję się zażenowana oglądając na ekranie takie zestawienia.

ocenił(a) film na 10
nikitablack

Z drugiej strony Newman do takiej roli nijakiego pisdeuszka nie pasował. Przynajmniej od razu widać że to kobieta w tym filmie jest GWIAZDĄ. A postać męża jest niemal nieistotna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones