PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3467}

Trzynaście duchów

Thir13en Ghosts
5,9 38 055
ocen
5,9 10 1 38055
5,3 7
ocen krytyków
Trzynaście duchów
powrót do forum filmu Trzynaście duchów

Film oglądałem już pare dobrych lat temu gdy dopiero wkraczałem w sferę horrorów :D Pamiętam że zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wczoraj obejrzałem go już po raz 3 i jednak widze że jak na horror to film jest raczej średni. Okulary pozwalające zobaczyć ducha .... niemal jak Bond :D Za sentyment do tego filmu oraz ciekawy scenariusz 8/10

Adash

no cóż po latach to co nas przerażało może nawet bawić =) ... tak to już bywa ...
moja ocena jest akurat troche niższa ... ale nie będę się na ten temat rozpisywać ... poprostu film jest nawet "OK"

użytkownik usunięty
Adash

Średni - zgadzam się, ale imponuje mi charakteryzacja tych wszystkich duchów i nic nie pobije sceny z śliniącym się Metthew Lilliardem XD

A ja zgadzam się z Tobą całkowicie! Również oglądałam ten film dawno temu i wywarł na mnie wówczas ogromne wrażenie. Za sentymet 7/10. :)

ocenił(a) film na 1
Pachne_Sloncem

a moim zdaniem film ten jest spoko, bo mam słabość do "Detektywa Monka", a tu gra aktor, który wziął tę rolę

wojcieszko10

jeśli jest dla Ciebie spoko tylko dlatego że masz słabość do serialu "Detektyw Monk" ... to troche to dziwne ...

użytkownik usunięty
CiHa

Film fajny tylko te kostiumy ;/ mogły być lepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones