PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3467}

Trzynaście duchów

Thir13en Ghosts
5,9 38 038
ocen
5,9 10 1 38038
5,3 7
ocen krytyków
Trzynaście duchów
powrót do forum filmu Trzynaście duchów

Wg mnie dobry

użytkownik usunięty

Może nie jest jakiś wybitny, ale naprawdę znudziły mnie już pseudointeligentne horrory, gdzie prawie zawsze okazuje się, że nic sie w rzeczywistości nie działo, tylko główny bohater zwariował. Brakowało mi prostej akcji, gdzie nie zastanawiam się czy ostatnia scena nie będzie przypadkiem "przebudzeniem" czy czymś. Podobał mi się też sam motyw tej legendy, tłumaczenie który duch jest kim itd. Co prawda sam początek i sam koniec jest średni, ale generalnie ok.

ocenił(a) film na 4

Ja ani razu nie odniosłam wrażenia,że główny aktor za chwilę się ocknie i wszystko okaże się złym snem (może poprostu dawno nie oglądałam takiego filmu).Duchy były całkiem całkiem , jednak spodziewałam się znacznie bardziej klimatycznego horroru, za bardzo się tam nie przestraszyłam chociaż parę scen było niezłych ale raczej bardziej czekałam aż film się skończy,żeby obejrzeć coś lepszego.

Fajne w tym filmie było to, że właśnie był związek między śmiercią tej żony i tym wujem i też był dobry pomysł z tą właśnie legenda, że taka dusza, a nie inna itp ^^ Film całkiem fajny. Nie jest jakiś cudowny itd, ale fajnie się oglądało. 6/10

Fajne w tym filmie było to, że właśnie był związek między śmiercią tej żony i tym wujem i też był dobry pomysł z tą właśnie legenda, że taka dusza, a nie inna itp ^^ Film całkiem fajny. Nie jest jakiś cudowny itd, ale fajnie się oglądało. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones