PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103959}

Trzynastka

Thirteen
6,7 36 493
oceny
6,7 10 1 36493
5,9 7
ocen krytyków
Trzynastka
powrót do forum filmu Trzynastka

Doskonale ukazuje problemy nastolek, problemy emocjonalne. Bardzo realistyczny i do
bólu prawdziwy obraz życia nastolatki uwikłanej w problemy narkotyków i autoagresji.
Świetnie zagrany. Moja ocena to 10/10 :D

ocenił(a) film na 8
rosaria

Film o tym jaka to damska przyjaźń jest fałszywa, a było to widoczne zwłaszcza na końcu filmu. Gdyby nie ten koniec dałbym 6/10, ale strasznie mi się spodobał i z otwartą buzią oglądałem scenę, gdzie wszyscy się kłócą, nawet już nie dwie główne bohaterki, ale ich matki. Bardziej ciekawił mnie dramat mamy Tracy niż jej samej, bo chyba przeżywanie takiego czegoś to pikuś w porównaniu do tego co muszą czuć rodzice takich dzieci. Reżyseria choć oryginalna i chwalona czasem mnie irytowała i nie przypadła mi do gustu. Film ukazuje problemy nastolatek, ale chyba już w tej sytuacji, w której była Tracy - jak już wciągnie się w ten nałóg itp. I oczywiście film jest dowodem na to, że nie warto szukać przyjaźni w tych niby ''wysokich'' sferach. Przyjaciół poznaje się w biedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones