PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103959}

Trzynastka

Thirteen
6,7 36 413
ocen
6,7 10 1 36413
5,9 7
ocen krytyków
Trzynastka
powrót do forum filmu Trzynastka

Hej! Ostatnio zadałam sobie trudu, by poczytać Wasze opinie na temat filmu i dzisiejszej młodzieży. Szczerze mówiąc, nie byłam nigdy aż tak zbuntowana jak Tracy czy Evie, ale trochę odpałów tam było :) Moi rówieśnicy, przynajmniej ci, których znam i znałam, w wieku 13 lat byli całkiem normalni. Szajba im odbiła dopiero, gdy mieli tak gdzieś 15, 16 lat. Mi trochę też. Zdarzyło mi się już upić czy wciągnąć tabakę. Pierwszego papierosa zapaliłam jakoś na początku liceum. Olałam wszystko, raz powtarzałam klasę. Zaczęłam ubierać się na czarno i mocno się malować. Potem mi to nieco przeszło, ale czerń wciąż uwielbiam:) Uważam, że to nieprawda, że w wieku gimnazjalnym i licealnym ktoś jest święty. No dobra, znam jeden wyjątek, moja kumpela. A w wieku 13 lat właśnie zaczyna się ten trudny wiek. Mój kuzyn w tym wieku zaczął palić papierosy, siostra również. Mają też za sobą klej i maryśkę. Straszne, ale prawdziwe.

A co do samego filmu, to jak dla mnie był bardzo wciągający, wręcz uzależniłam się od niego. Mam 19 lat. Nie uważam się jednak za mądrzejszą od Was. To tyle. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones