PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103959}

Trzynastka

Thirteen
6,7 36 395
ocen
6,7 10 1 36395
5,9 7
ocen krytyków
Trzynastka
powrót do forum filmu Trzynastka

Niech mi ktoś powie, jaki gaz one "ćpają" na początku/końcu filmu? xD Jak się potem po twarzach walą i nic nie czują :)

maaj_banes

to jest poppers. można go kupić w sex shopie. używa się go do rozluźnienia mięśni...

cocaine8lake

Dziękuję za informację :)

maaj_banes

Moim zdaniem jest to zwykła bita śmietana w sprayu. Gaz w tej śmietanie to podtlenek azotu, który bardziej znany ze stosowania w tuningu lub znieczulania anestezjologicznego. Jest pewien sposób (którego nie opiszę) oddzielania gazu od tejże śmietany, przez co otrzymujemy dozownik gazu rozweselającego.

ocenił(a) film na 6
cocaine8lake

nie sądzę, żeby był to popers...

maaj_banes

Tak zgadzam sie próbowałam z przyjaciółką z tą bitą śmietaną, włożyłyśmy do zamrażarki a potem chcialysmy sprobowac czy faktycznie rozsmiesza i powiem ze tak, brechtalysmy sie jak głupie ;)

ocenił(a) film na 6
maaj_banes

albo sprężone powietrze. Używa się go do czyszczenia klawiatur. nie wiem.. Ale słyszałam, że ma podobne działanie jak to w filmie..

maaj_banes

Cyklon B, spróbuj.

ocenił(a) film na 7
jozinnan

Przesadziłeś/aś.

redrain3

Nie sądzę.

ocenił(a) film na 9
maaj_banes

mieliśmy to na WDŻ. sprężone powietrze daje faze na góra pięć minut. ale jest strasznie szkodliwe. one wciągały chyba coś do czyszczenia płyt. bo od tego nie czuje się bólu

maaj_banes

Na pewno nie jest to poppers (wdycha się opary roztworu, a nie sprężony gaz), ani bita śmietana ( 1 opakowanie na pewno nie wystarczyłoby). Myśle, że to był gaz do zapalniczek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones