PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103959}

Trzynastka

Thirteen
6,7 36 444
oceny
6,7 10 1 36444
5,9 7
ocen krytyków
Trzynastka
powrót do forum filmu Trzynastka

Przecież mało która trzynastolatka ma takie piersi , to po pierwsze, po drugie 13 latki to w większości jeszcze dzieci , choc oczywiście teraz jest inaczej,ale sama mam 14 lat i nawet 15 latki nie wyglądają aż tak staro jak dziewczyny z filmu. Nikki w tym filmie wyglądała na 18 latke, ta druga na na 15 czy 16 .

ocenił(a) film na 8
strawberry95

Przede wszystkim to się dzieje w Ameryce ,a tam przecież widok nastolatki w ciąży to bardziej normlane niż w Polsce.
A co do wyglądu to może tylko w Twoim otoczeniu wyglądają młodo,ale ja pamiętam jak szło się do 1gim to dziewczyny się już ostro malowały ,upijały sie i robiły inne rzeczy...

ocenił(a) film na 7
look_at_me_2

A słyszałaś może o sprawie Polańskiego? No właśnie...

użytkownik usunięty
strawberry95

W Stanach wszystko wydaje się większe ;D

strawberry95

Nie no wiesz ja ma 14 lat i wiele razy spotkałam sie z opinią że mam ok 19 lat ; DDD

xpszczolkamajax

przestań jeść kurczaki faszerowane chemią i antybiotykami...bo za 20 lat będziesz wyglądać jak staruszka

ocenił(a) film na 6
verra75

He he, dobre.
W tym filmie taki galimatias , wieczne krzyki i awantury , zmęczył mnie

strawberry95

Tracy - 16 lat, ta brunetka 15, wystarczy sb policzyć ;D

ocenił(a) film na 7
strawberry95

Z tego co wiem to Nikki sama napisała scenariusz do tego filmu w wieku 13 lat ,więc może dlatego?:)

strawberry95

No niekoniecznie. Ta Tracy miała w filmie 13 lat, ale kto powiedział żę Evie (czy jak jej tam) też ma 13? Przecież nie chodziły do jednej klasy. Miała pewnie 14-15 lat a to już aż takie dziwne nie jest :). Po za tym Tracy wpadła w złe towarzystwo, które było od niej starsze i musiała sie bardziej popisywać jako ,,ta młoda'', chociaż robiła takie same rzeczy.
A gdyby miała w filmie np. 15 lat, to nie robiłoby takiego wrażenia. Chodziło oto, żeby zaznaczyć, żę już tak młode dziewczyny mogą wpaść w takie problemy.

strawberry95

W ciekawostkach jest informacja, że zdjęcia do filmu były kręcone od lipca do września 2002. Wtedy Nikki Reed urodzona w 1988 roku miała 14 lat, a Evan Rachel Wood urodzona w 1987 roku miała 15 lat, więc różnice są niewielkie.

strawberry95

Ale ten film jest od 16 roku zycia....

strawberry95

Obie wyglądają na 20.

ocenił(a) film na 8
emilystrange

na 20? na 35

ocenił(a) film na 7
Mistrzu-1

dopre :)

Mistrzu-1

Na 35? Co najmniej na 50.

Dawid_Grzymkowski

Nie pierdoI minimum 63...

strawberry95

Bzdury. Ja mieszkam w Niemczech i tutaj dużo 13 latek ma biust większy niż niejedna 30stka, ogólnie są już 'wyrośnięte' jak na swój wiek. Do tego make up, malowane włosy, robione paznokcie, brzuchy na wierzchu i koniecznie chwalenie się, ze biorą tabletki anty i współżyją. Spotkałam się nawet z 12latkami w ciąży. Typowa patologia i nic więcej. Ja mam +24 a przez to, ze jestem szczupła i mala dają mi jakieś 17 lat i za każdym razem to głupie niedowierzanie i traktowanie mnie jak jakiegoś gówniarza.

ocenił(a) film na 7
love_panic

Prawda. Niby zacząć dojrzewać można między 11 a 16 rokiem życia, ale jednak większość dziewcząt dostaje okresu już około 12, a co za tym idzie, rosną piersi, biodra i szaleją hormony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones