PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=246103}
7,0 12 232
oceny
7,0 10 1 12232
7,0 10
ocen krytyków
Tsotsi
powrót do forum filmu Tsotsi

Poszłam na ten film razem z tatą i oboje stwierdziliśmy że jest on po prostu nudny!!Nie wiem za co ten film dostał oskara...Siedząc w kinie tylko patrzyłam ciągle na zegarek,żeby sprawdzić kiedy koniec!Na pewno nie polecam tego filmu osobom , które lubią rozerwać sie w kinie i odprężyć!!

babok

bo to jest trudny film kochanie, trzeba go zrozumieć;D

ocenił(a) film na 9
babok

Rozerwac to ja Cię moge, ale nie Tsotsi na milosc boska. W ogule skad takie pomysly ?

ocenił(a) film na 8
babok

To jak poszłś z tata to pewnie gówniara jeszcze jestes i niezrozumiałaś tego filmu

babok

Zlosliwe komentarze na temat tego filmy przyznam sie szczeze ze mnie denerwuja. To nie jest film o czarnejspolecznosci z Bronxu jak wiekszosc zalewajacych nas kiczowatych amerykanskich filmow. Ten film opowiada o slamsach z RPA a to rozniaca!!! Dla ludzi nieswiadomych zycia w Johannesburgu proponuje poczytac o tym kraju i zorientowac sie co tam sie dzieje. Taka historia jak w tym filmie prawie sie nie zdarza.. W normalnych warunkach to dziecko by nie przezylo - czarna spolecznoscz z RPA nie zna litosci. Oni nie tylko napadaja bialych ale takze i czarnych jak widzielismy na filmie wiec kolor skory sie dla nich nie liczy za bardzo.. Jak masz wielkie szczescie to cie nie zabija, jak masz szczescie to dostaniesz kulke w kregoslup - tak ze nie bedziesz chodzic - ale przezyjsz.. a jak nie masz szczescia to po tobie.. moga Cie jeszcze spalic zywcem..... Zanim polecicie ten film komus, albo odradzice - poczytajcie troche o RPA a najlepiej porozmwiajcie z kims z tamtego kraju... Ja go goraco polecam!!!

ocenił(a) film na 9
mgoljan77

kolo... w tym filmie nie chodzilo o bezlitosc czarnej spolecznosci RPA, ale o roznice spoleczne. Zauwaz jak bardzo wielka przepasc dzieli w tym kraju bogatych bialych i czarnych. Postaw sie na ich miejscu-gdyby nie kradzieze to umarlbys z glodu... Niestety w takich warunkach tam zyja i to co robia musza robic... Zauwazyles ciekawa rzecz... otoz dla nich nie liczy sie kolor skory... a dla bialych chyba tak-to daje do myslenia.W kazdym razie ten temat to jakas marna prowokacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones