PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256595}

Tuż po weselu

Efter brylluppet
7,5 12 901
ocen
7,5 10 1 12901
6,0 3
oceny krytyków
Tuż po weselu
powrót do forum filmu Tuż po weselu

Lassgard

ocenił(a) film na 9

Zastanawiam się, czemu dostrzega się tu tylko Mikkelsena? Moim zdaniem co najmniej równej klasy aktorstwo pokazał tu Lassgard, jeśli nie lepsze. Mikkelsen zagrał cały film tak samo - nawrócony buntownik-dobroczyńca. Lassgarda można było nienawidzić, za dwie sceny współczuć mu, a później uwielbiać, wodził za nos jak chciał.
A scena załamania to dla mnie mistrzostwo! Nie wiem, jak oni to robią!

ocenił(a) film na 10
pracus

Zgadzam się w stu procentach! Lassgard zrobił na mnie wielkie wrażenie, o wiele większe niż Mikkelsen. Ogólnie film fantastyczny :)

pracus

Przyznam rację, co do Lassgarda - wzbudził we mnie podobne uczucia, jakie opisałeś. Ale wydaje mi się, że Mikkelsen pokazał coś więcej niż granie całego filmu tak samo. Podsumowałeś go 3 słowami "nawrócony buntownik-dobroczyńca" i w tej formie trudno twej ocenie zaprzeczyć, ale kiedy już rozłożysz to określenie na czynniki pierwsze dostrzec można, że jego bunt nadal trwa. Nawrócenie ma bardziej przyziemny charakter przywiązania się do małego chłopca niż chęci wprowadzenia w czyn popularnego hasła "czyńmy dobro", a co za tym idzie dobroczynność Jacoba ujawnia charakter raczej egoistyczny niż prospołeczny. I wydaje mi się, że Mikkelsen oddał to wszystko w swojej roli. Wracając jednak do Lassgarda, Jorgen w jego wykonaniu był świetny, aczkolwiek przewidywalny.

ocenił(a) film na 7
pracus

właściwie można powiedzieć, że o ile początku to bohater Mikkelsena był najważniejszą postacią to potem został nim Jorgen..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones