PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256595}

Tuż po weselu

Efter brylluppet
7,5 12 903
oceny
7,5 10 1 12903
6,0 3
oceny krytyków
Tuż po weselu
powrót do forum filmu Tuż po weselu

Proszę o więcej takich. Moze macie jakies propozycje filmów w podobnym klimacie. Mnie sie skojarzyl "In my fathers den", chociaż to nie jest produkcja z europy.

malva

podobno"jabłka adama" tych samych twórców, lecz w innej konwencji.

ocenił(a) film na 6
olgamaik

jak dla mnie Jabłka były zdecydowanie lepsze (9/10) od Tuż po weselu (6/10)

valthemar

Zgadzam się z poprzednikiem. Jabłka Adama zostawiają w tyle ten film, zarówno jeśli chodzi o pomysł jak i reazliację. Również dałam 9/10 Jabłkom za niebanalność, dbałość o najdrobniejsze szczegóły, konsekwencję i absurdalny humor. Tuż po weselu - to wydumany pomysł, naciągana symbolika, pewna przewidywalność i rozczarowanie po jakże zachęcających opiniach forumowiczów. Nie ostrzegam przed tym filmem, ale wg mnie nie jest to pozycja obowiązkowa...

ocenił(a) film na 10
malva

Obejrzałam "Jabłka Adama". Wydaje mi sie, ze nie ma co porownywać tych dwóch filmów bo są robione w zupelnie innej konwecji. Również dlatego nie chcialabym wybierać który z nich bardziej mi sią podobał. "Tuż po weselu..." dostarczył chyba więcej emocji, "Jabłka..." wygrywają scenariuszem i niebanalnym humorem. Oba warte obejrzenia. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
malva

malwa...strzal w 10!!zgadzam sie w 100%w jablkach fabula...w weselu emocje

ocenił(a) film na 9
rehe

W obydwu filmach gra Mads Mikkelsen, więc można tylko porównać jego grę. Dla mnie w obydwu wypadł 10/10 :] Ale który z tych filmów jest lepszy to trudno mi powiedzieć, obydwa są fajne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones