PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776170}

Tully

6,8 35 062
oceny
6,8 10 1 35062
6,8 27
ocen krytyków
Tully
powrót do forum filmu Tully

czyli zawiera w sobie wiele czynników zespołu stresu pourazowego - depresja, zaburzenia snu, permanentne zmęczenie, lęki, czy sobie dam radę i jeszcze parę innych. Nie neguję sensu macierzyństwa, ale chciałabym, żeby odczarować szczególnie ten wczesny okres, niedługo po porodzie - często to koszmar, szczególnie jak nie ma się niani lub chętnej babci. Ja do tej pory mam ten okres pokryty niepamięcią i alergicznie reaguję na małe dzieci. Charlize Theron - rewelacyjna.

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Jeszcze dziś nie wolno mówić prawdy o macierzyństwie bo to oburza ludzi. Jednak młode kobiety zdają sobie sprawę jak wysokim kosztem własnym się ono odbywa i coraz mniej chętnie decydują się na macierzyństwo. Gdyby mężczyźni przejęli na siebie połowę, a w czasie połogu, kiedy kobieta dochodzi do siebie fizycznie, większość obowiązków, wydaje mi się, że kobiety mniej obawiałyby się macierzyństwa.

Mahosia

A ja uwielbiam byc mama. To najlepsza rzecz jaka mnie w zyciu spotkala. A spotkalo mnie sporo milych rzeczy. Nawet na polog nie narzekam. Nie wiem czy jestem w grupie szczesciar, czy raczej te co narzekaja mialy pecha. W kazdym razie juz wiem, ze film nie dla mnie.

Agatonik

A dla mnie najpiekniejszy i najszczesliwszy etap zycia. Kompletnie nie rozumiem takich kobiet jak ty. Twoj post o tyle mnie razi, ze jest pisany jako ogolna prawda. A to zwyczajne klamstwo. Gdyz wiele matek( prawdopodobnie wiekszosc) upatruje macierzynstwo jako najpiekniejsza strone zycia.

ocenił(a) film na 8
Edna_fw

Nie wiem, czy zauważyłaś, że w ostatnim zdaniu odnoszę się do swoich doświadczeń. To wspaniale, że tak odczuwasz macierzyństwo.

Agatonik

Moze faktycznie sie czepiam. Chodzilo mi glownie o tytul. Mnie z kolei smuci, ze kobieta- matka pisze w taki sposob. Zwlaszcza ta ,,alergia na male dzieci" mnie jakos zniesmaczyla.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones