PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125289}
7,5 41
ocen
7,5 10 1 41

Tulse Luper Suitcases, Part 3: From Sark to the Finish
powrót do forum filmu Tulse Luper Suitcases, Part 3: From Sark to the Finish

Niesamowity, świetny pomysł, ciekawa forma, bo muszę przyznać, że bałem się, że taki n awał wszystkiego spowoduje trudność w skupieniu się albo w zrozumieniu, tymczasem tak nie było, każda część historii była porywająca, podobnie jak każda zawartość walizki była bardzo interesująca. Muszę przyznać, że mam słabość do części 2, ale całość traktuje na równi, tak naprawdę to powinien być jeden film i w sumie jest to jeden film. Niesamowity projekt, a co najfajniejsze, że to wciąż nie wszystko, że losy Tulse Lupera to nie tylko ten film, to jeszcze gra, książki, i inne rzeczy, do których mam nadzieje kiedyś dotrzec, nie ma co, ale projekty artystyczne Greenewaya działają na mnie mocno, dużym plusem jest oczywiście muzyka. Cieszy mnie to bardzo, pamiętam jak kiedyś już dawno to było;p oglądałem Kronikę wypadków (The Falls) byłem tak zachwycony, przez trzy godziny nie mogłem wzroku oderwać od telewizora, ale po 92 postaciach nadal nie byłem nasycony, tym bardziej cieszy mnie tak wielki projekt, szkoda ze nie projekt 92 filmów;p ale swoją drogą, czy w takiej liczbie zamknie się twórczość filmowa Petera Greenewaya? ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones