PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563188}

Tunel do piekła

Absentia
5,1 4 152
oceny
5,1 10 1 4152
Tunel do piekła
powrót do forum filmu Tunel do piekła

!

ocenił(a) film na 8

Półtorej godziny niepewności i ciągłego niepokoju.Prosta muzyka idealnie współgra z obrazem,świetny montaż i rezyseria.

ocenił(a) film na 7
Berith7777

Zgadzam się, jestem pozytywnie zaskoczony tym co zobaczyłem. Świetny klimat.

ocenił(a) film na 8
Rafal7fcb

Mnie również zaskoczył film-zdecydowanie pozytywnie.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Przykład tego że film o niezbyt wysokim budżecie potrafi być świetny. Siła minimalizmu stworzyła tu niepowtarzalny klimat. Polecam:D

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 7
Berith7777

też mi się bardzo podobał, szczególnie na uwagę zasługują te wstawki jak bohaterowie tłumaczyli sobie te niewyjaśnione zniknięcia... Mimo że jednak wyszło na to, że był to gigantyczny pająk to jednak można odnieść wrażenie że reżyser chciał nam zakręcić w głowie, że nie jest to takie jasne.

Ale i tak 3/4 było jak dla mnie strzałem w 10, a później.. eh

ocenił(a) film na 8
grzybeQ

Moim zdaniem powinien rezyser zostawic widza w całkowitej niewiedzy-mówie a propos "robala".

ocenił(a) film na 7
Berith7777

Zgadzam się. Ostatnie ujęcie było niepotrzebne.

Berith7777

To jest jeden z tych filmów, które mimo niskiej średniej ocen jest na prawdę wart obejrzenia. Pamiętam, że kiedy ja się zabierałam za ten film to na filmwebie jego ocena była jeszcze niższa niż teraz.

ocenił(a) film na 8
Ahnessa

O.kolejna osoba którą film nie zawiódł,a myslałem,że będę sam;)

Berith7777

Nie jesteś sam :) ten film jest najlepszym przykładem, jak za małą kasę można zrobić coś z pazurem. Muzyka genialnie dobrana do klimatu tego obrazu, więcej takich proszę :)

ocenił(a) film na 8
supnopl

Juz nie pamietam,ale z tego co wiem to muzyka bardzo prosta-ascetyczna ale idealnie komponuje sie z obrazem.

Berith7777

Oj tak, surowa i bez zbędnych ozdobników, jak sam film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones