PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563188}

Tunel do piekła

Absentia
5,1 4 152
oceny
5,1 10 1 4152
Tunel do piekła
powrót do forum filmu Tunel do piekła

3/10 nie polecam

ocenił(a) film na 3

skuszona dobrymi komentarzami zdecydowałam się na ten film. ale wg mnie jest bardzo slaby, począwszy od fabuły, poprzez aktorów, a zakończywszy na oprawie muzycznej - której wg mnie
prawie nie bylo. rozumiem ze film niskobudżetowy ale bez przesady. oglądało sie jak slaby teatr
telewizji. nie bylo niczego czego mozna by bylo sie przestraszyc. do horroru mu daleko! nie
polecam!!!!!

ocenił(a) film na 3
aurorka

Ja też nie :|

ocenił(a) film na 3
aurorka

Ze swojej strony dodam, że można odnieść wrażenie, iż nie wystarczyło im budżetu na ukazanie, co takiego enigmatycznego kryło się w błotnistych odmętach tego plugawego tunelu. Pojawiał się tylko jakiś śmieszny pająko-robak, miernie tkający sieć tego filmu słabiutką i naciąganą nicią. Momentami było zabawnie, więc, niech stracę, dam te 3/10.

ocenił(a) film na 4
avsky

Dokładnie tak. Film ma swój klimat i niestety ale zabraków finału w stylu pokazania co tak naprawdę działo się z zaginionymi osobami i jaką tajemnicę krył w sobie ten tunel. szkoda, bo zmarnowany potenjcał. Ja się bardzo rozczarowałem, bo jednak oglądając, dałem się wciągnąć w bardzo interesujący dramat, który niestety poprzez tandetne wstawki "horrorowe" i brak zakończenia jest rozczarowujący, a szkoda. Aktorstwo bradzo dobre.

ocenił(a) film na 3
aurorka

Przyłączam się do przedmówców-film słaby,nudny mizeria aktorska i ta irytująca muzyka przez cały film....co tu gadać.Szkoda czasu i tyle.

aurorka

Ja też nie polecam;dawno nie wynudziłam się tak na żadnym filmie.Szkoda czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones