PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31903}

Turbulencja 3

Turbulence 3: Heavy Metal
4,1 900
ocen
4,1 10 1 900
Turbulencja 3
powrót do forum filmu Turbulencja 3

Nieporozumienie?

ocenił(a) film na 8

Kiedy przeczytałem tytuł filmu i zauważyłem Cravena, myślałem, że pod względem muzycznym faktycznie będzie leciał metal, natomiast leciał inny gatunek muzyczny. Zespół jak dla mnie był wzorowany na Mansonie. No i z jednej strony film rozczarował. Gdyby była inna muzyka, filmowi dałbym może i 9. Dlaczego dałem ,,aż" 8? Film okazał się momentami niezłą komedią, a i potem film zaczął trzymać w napięciu, mimo że miałem przeczucie, że wszystko dobrze się skończy i ludzie wylądują. Ponadto czytając wcześniej opinie, ktoś opisał co się dzieje w filmie (ludzie piszcie że są spoilery bo niektórzy mogą się nieźle wnerwić!), więc byłem zaskoczony że Craven przeżył i potem było jak dla mnie jeszcze ciekawiej.

Tak więc film jak najbardziej można obejrzeć, ale nie należy się nastawiać na kawał metalu, choć muzyka które leciała, była wedle mojej opinii dobra. No i teledysk z Cravenem był dla mnie mega komiczny. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones