PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260660}

Turniej

The Tournament
6,3 17 479
ocen
6,3 10 1 17479
5,3 3
oceny krytyków
Turniej
powrót do forum filmu Turniej

-5/10

ocenił(a) film na 1

skąd tak wysoka ocena? otóz doceniam starania tworcow, ktorzy to wymyslili całą tę historyjkę i konsekwentnie trzymali się planu podczas popełniania tegoż filmu. niestety - w tym samym miejscu ponieśli sromotną porażkę. cała koncepcja turnieju dla zabójców jest tak zidiociale bezsensowna, że aż nie chce się pytać, co będzie dalej. a dalej są kompletnie beznadziejne pojedynki, wątki moralizatorsko-oczyszczające oraz ogólne przesłanie, że nawet jak banda poparańców rozpeirdala całe miasto to i tak świat jest piękny, warto kochać a dobro zwycięża. brak mi słów...

ocenił(a) film na 2
pudel_z_gwadelupy

kiedyś były igrzyska i walki gladiatorów, później publiczne egzekucje a dziś filmy typu "Turniej",

użytkownik usunięty
nigys

Zgadzam się z Tobą . Na niektóre produkcje trzeba patrzeć z przymrożeniem oka ,a nie wystawiać 1 .Każdy film akcji niesie za sobą przedziwne zwroty akcji ,czasami wręcz nieprawdopodobne . Nie zgadzającymi się nawet z prawami fizyki np . "Szybcy i wściekli V "

ocenił(a) film na 2

Na większość filmów patrzę z przymrużeniem oka. Na swoim profilu jedynkę czy dziesiątkę mogę wystawić komu zechcę, Prawa fizyki niewiele mnie obchodzą. Tylko dla Ciebie stawiam Turniejowi jeszcze jedną gwiazdkę.W końcu 90% społeczeństwa dało mu przynajmniej pięć lub więcej gwiazdek.

ocenił(a) film na 5
nigys

Gdybym na każdy film miał patrzeć realistycznie , a napewno nie na akcji , to to każdy film by był do dupy . Film "Turniej" jest dla widza który lubi akcje i mordo bicie szczerze !

ocenił(a) film na 8
boteq

Ano właśnie! Nie lubię mordobicia, ale film mi się nawet bardzo podobał! Lai Lai Zhen ♥

ocenił(a) film na 1
Natalis_M

sorry, ja bardzo lubie relaksować się przy mordobiciu, strzelaniu, pościgach, fruwających konczynach, rozdeptywanych mózgach tudzież innych wnętrznościach, ale niech się to wszystko trzyma jakiejkolwiek kupy. tutaj jedyną kupą był film, sam w sobie. kupą gówna ściślej ujmując

pudel_z_gwadelupy

zgadzam się że pomysł bardzo dobry, ale film nawet jak na akcje, a thriller to juz w ogole slabiutki, ocena średni dla filmu niego wyróżnienie ;) 6,4 ??? ma bardzo wysoką ocenę jak na taki film.

ocenił(a) film na 1
piasek22

otóż ja nigdy nie napisałem, że pomysł jest bardzo dobry. użyjmy kilku martwych komórek i zastanówmy się, gdzie jest jakakolwiek logika i sens w tym, że grupa ludzi żyjąca z zabijania (i to żyjąca dobrze) da się powystrzelać jak kaczki w imię jakiegośtam tytułu? jaki niby pożytek dla organizacji przestępczej miałoby 'delegowanie' najlepszych cyngli na pewną śmierć, kto potem zajmowałby się zabijaniem? nie wspomnę o bzdurnych scenach typu: kilku cyngli w środku rozgrywki idzie sobie do klubu popatrzeć na panienki... litości...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones