PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260660}

Turniej

The Tournament
6,3 17 480
ocen
6,3 10 1 17480
5,3 3
oceny krytyków
Turniej
powrót do forum filmu Turniej

Pomysł fajny , lubię takie klimaty ... ale .... sam film nadzwyczajny nie jest , sztuczny do bólu .
P.S Jak masz lat 14-16 możesz obejrzeć pewnie Ci się spodoba ;)

mp1977

[spoiler attack]
Mnie najbardziej denerwowało, że tacy z nich profesjonaliści, że z kilometra rewolwerem z krzywą lufą stojąc tyłem zabiliby tego drugiego (tego akurat w filmie nie było, ale nie da się ukryć, że jeśliby wymagała tego sytuacja, to by im się to udało), ale już z trzech metrów stojąc (biegnąc) przed samochodem z dwoma pistoletami trafić się nie da siedzących tam osób.
Bez jaj!

vbazyl

W sumie w tym filmie było pełno niedorzeczności i właśnie te z tym strzelaniem do siebie były najgorsze w strawieniu.

ocenił(a) film na 8
vbazyl

widocznie naoglądaliście się za dużo filmów w których się strzela i za każdym razem się trafia .

ocenił(a) film na 5
mp1977

No cóż trudno się nie zgodzić. Ja też lubię to kino i sporo tego typu produkcji już w życiu widziałem dlatego scenariusz i gra aktorska nie zrobiły na mnie zbyt dobrego wrażenia. Za główną atrakcję filmu uważam wyczyny kaskaderskie, a w zasadzie Freerun, w wykonaniu Sebastiena Foucan (Bogart). Za te kilka ciekawych pojedynków i la parkour 5/10.

ocenił(a) film na 4
Mr_Undead

Osobiście się zawiodłem więc daję 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones