PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260660}

Turniej

The Tournament
6,3 17 480
ocen
6,3 10 1 17480
5,3 3
oceny krytyków
Turniej
powrót do forum filmu Turniej

Ileż razy możne oglądać obraz o niezłych macho i fajnie zapowiadających się potyczkach gdzie sprawą oczywistą jest kto wygra, i umoralnienia w stylu ksiądz pijak ,który dzięki przelewającej się krwi nawrócił się i zakochał:/ tyle nielogicznych i daremnych scen, że tylko niewymagający widz może być pod wrażeniem tego obrazu.... Miliony razy ksiądz mógł dostać kulkę czy nasza główna bohaterka lecz w decydujących momentach killerzy z niewiadomych powodów zamierali na taką chwilę, że ja zdążyłem napić się łyczka kawy za mnim postanowili coś zrobić a z oczywistych powodów nie udało im się ponieważ nasza sprytna Lai Lai zen uprzedziła ich...:) szkoda, że nie potrafią twórcy próbować zaskoczyć widza obrazem i zaskakująco dać wygrać turniej np Francuzowi, który moim zdaniem jest najlepszy w tym obrazie... nawet nie obraził bym się gdyby twórcy wpadli na pomysł,że w końcowej scenie gdy np on wygrywa przedstawić go wtedy od dobrej strony że wstąpił bo ma chorą mame czy dziecko itp jeśli już nie chcieli by gloryfikować złych ludzi.... Ksiądz jest największym minusem obrazu biega plecie bzdury i próbuje być śmieszny.. A jest daremny ...:/ moje 5 za niezłą szybką akcję oraz popisy kaskaderskie Francuza

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się. Film ogólnie nie jest zły, powiedzmy, że jest dobry:) Ale liczba błędów poraża... Głowna bohaterka powinna zginąć w tym filmie przynajmniej ze 3 razy, lecz za każdym razem udaje jej się wyjść praktycznie bez zadrapania. Ale poza tym solidne kino akcji, fajne sceny pościgu, dość dobra fabuła i tak jak kolega wyżej napisał Francuz z ponad przeciętnymi umiejętnościami kaskaderskimi;P Ode mnie film dostaje 7/10 Mogło być lepiej. Pozdrawiam

Próbowałem obejrzeć ten obraz, ale poległem. Zatem, nie wystawiam oceny. Dla mnie film strasznie oklepany.
Pozdrawiam,

użytkownik usunięty
tenszin

Warto dla Popisów Francuza :)... Reszta tak jak piszesz oklepane wszystko nic nie wnosi ten obraz z świeżości żadnego zaskoczenia... Brak pomysłów w świecie kina...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones