PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260660}

Turniej

The Tournament
6,3 17 480
ocen
6,3 10 1 17480
5,3 3
oceny krytyków
Turniej
powrót do forum filmu Turniej

Po "Adrenalinie 2" niewiele filmów może mnie zaskoczyć (in minus). Turniej zaskoczył mnie pozytywnie. Jak na mało popularny film, bez gwiazd, całkiem przyjemnie się ogląda. Wartka akcja, nawet nie aż tak bardzo "sztampowa". Przyjemnie spędzony czas. Jeżeli nastawicie się na takie, niezbyt wymagające kino akcji, to raczej będziecie zadowoleni.
Jak dla mnie mocne 6+ - dla fanów gatunku pozycja obowiązkowa.

ocenił(a) film na 7
ShRon

mi się podobał sam pomysł oraz przeistoczenie przewidywania, niby w pewnych scenach człowiek odruchowo sobie mówił "na pewno zaraz zabije wszystkich i po sprawie" a tu zonk!, jak np. w klubie striptizerek. Myślałem, że murzyn wyjdzie z tego cało, lecz zdziwiony byłem, jak zaczęło inaczej się to rozkręcać. Pomysł wkręcenia księdza też naprawdę prześwietny pomysł, naprawdę gdyby włożono jeszcze więcej pracy w to to mógłby być hit. Minusem jest śrubka, którą wykręcał z rury murzyn, było też kilka takich scenek z błędami, ale można przymknąć oko na to. Nie szczypano zadawać bólu, jak ucinanie palca, zrobił swoje i tyle, a nie jak w innych filmach albo tylko straszą, że zrobią to albo gadają tylko i tak przeciągają. Ogółem 7/10 ode mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones