PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260660}

Turniej

The Tournament
6,3 17 480
ocen
6,3 10 1 17480
5,3 3
oceny krytyków
Turniej
powrót do forum filmu Turniej

Witam , oglądałem w nocy ostatnio ten film i muszę powiedzieć że jest bardzo dobry dużo
fajnych akcji miło się oglądało na pewno jeszcze kiedyś wrócę do tego filmu aby obejrzeć
go raz jeszcze , jedynie co mnie w tym filmie jak by to powiedzieć może nie rozczarowało
lecz przypomniało mi film " Wyścig Śmierci " dokładnie tak samo było w tamtym filmie co i w
tym " Turniej " także komuś rodzinę zabili także była zemsta i też była zabawa na zabiciu
wszystkich najlepszych zabójców czy skazańców , tu jest to identyczne . Ale moim zdaniem
film warty obejrzenia , tak jak w tytule napisałem , film ode mnie dostaje 90 % . pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Damian21

Dałem ocenę 8-/10
W części się zgodzę, bo kino naprawdę dobre.. ale jednak czegoś brakowało.. jak dla mnie lepiej by było gdyby turniej przebiegał normalnie i wygrał ktoś inny (temat "jacy to organizatorzy tego typu rzeczy są źli" był już wałkowany wielokrotnie; przez to film dużo traci!!).. poza tym motyw księdza trochę niepotrzebny;/
Początek dobry, ale im dalej, tym słabiej;/
Oglądając nie przyszedł mi na myśl film "Wyścig śmierci", ale raczej "Potępiony / The Condemned" - tam właśnie też podobnie się wszystko rozgrywało;/

Ogólnie można obejrzeć, ale raczej bez rewelacji;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones