PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260660}

Turniej

The Tournament
6,3 17 479
ocen
6,3 10 1 17479
5,3 3
oceny krytyków
Turniej
powrót do forum filmu Turniej

Naprawde ten film mi sie spodobal cos w stylu Running Man ze Schwarzeneggerem a wracajac do filmu to swietny trzyma w napieciu bardzo dobra rola iana somerhaldera w roli psychopaty szkoda tylko ze Scott Adkins zagral malo ale i tak fajny film ;)

ocenił(a) film na 5
sasaki_filmweb_filmweb

rozumiem że każdy ma swój gust ale dycha dla tego filmu to ostre przegięcie.

ocenił(a) film na 10
kozior

Może dla ciebie to przegięcie ale dla mnie to zasłużona ocena w tym filmie było to wszystko co chciałem zobaczyć dlatego dałem 10 koniec kropka ;D

kozior

HA lekka to za mało

sasaki_filmweb_filmweb

Zgadzam się z Toba film jest świetny a gra aktorska Iana spełnia wszelkie oczekiwania ..

ocenił(a) film na 6
sasaki_filmweb_filmweb

Super Film! Jestem dzieckiem wychowanym na kinie akcji lat 80' , czyli wszystkich "Najlepszych z najlepszych", "Kickboxerów", "Wikidajle" i "Podwójnych uderzeń". Do dzisiaj filmy klasy najniższej kocham w takim samym stopniu jak Tarantino, Polańskiego, Aronofsky'ego, czy Boyle'a. Świetny film akcji! Role Somerhaldera i Carlyle'a super :) Bardzo fajny odmóżdżacz, zwłaszcza dla wszystkich dwudziesto- i trzydziesto- latków pamiętających kino z VHS'a ;)

ocenił(a) film na 8
sasaki_filmweb_filmweb

Film dobry :) Świetna gra Iana i Kelly :) Jak dla mnie sceny walk, strzelanin były niesamowicie zrealizowane. jak ktoś lubi strzelaniny itp. to polecam gorąco !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones