PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=260660}

Turniej

The Tournament
6,3 17 479
ocen
6,3 10 1 17479
5,3 3
oceny krytyków
Turniej
powrót do forum filmu Turniej

film dla dzieciaków które lubią filmy tyu piła itp zero fabuły tylko ciekawe sposoby mordu dużo krwi itp

ocenił(a) film na 8
ostrejo

Dla dzieciaków >? Obyś ty dzieci nie mial bo współczuję im jeśli pozwalałbyś im ogladac takie wlasnie filmy "dla dzieciakow".

ocenił(a) film na 6
ostrejo

nie narzekaj
to typowy lekki film akcji,wylaczasz mozg na czas seansu i jest dobrze,czasem dobrze takie cos obejrzec co by sie lekko odchamic

ocenił(a) film na 5
brawo00

ooo!!!
Bravo, Brawo00
:)
Nareszcie ktoś ze zdrowym podejściem.
Nie zawsze ma się ochotę na Obywatela Kane'a - czasem trzeba się odmóżdżyć i od tego są takie filmy

ocenił(a) film na 5
ostrejo

Agreed.
Pierwsze dwie, trzy sceny robią wrażenie. Potem to wszystko tak trochę powszednieje. Ledwo dobiłem do końca.

ostrejo

fajne, przewidywalne łubudu

z lekkim przymrużeniem oka
nie wiem czy budżet spory, dla mnie raczej niskobudżetowy film

ocenił(a) film na 4
ostrejo

Takie złe to to nie było. Ale moim zdaniem poniżej oczekiwań. Jakoś tak mega sztucznie dla mnie wszystko wyglądało. A jeszcze niby w roli zabójcy wszech czasów ogromny Murzyn co to się kulom nie kłania. Jakoś tak bardziej mnie zmierziło niż podobało.

ocenił(a) film na 7
karol_b_84

Może i nie jest to film najlepszej klasy, ale doskonały na długie zimowe wieczory dla zabicia czasu :). Zdecydowanie polecam

sematary

Żałuję, że obejrzałem. Bezsensowna jatka. Nie polecam, a dla zabicia czasu, to lepiej na spacer pójść.
Film do strawienia tylko i wyłącznie jeśli nie ma nic innego, absolutnie nic.

Jak wspomnieli poprzednicy kompletnie nie angażuje mózgu. Może oglądałem nie w porę.

Pozdro.

PS. A co do Piły, to jedynka moim zdaniem zacna była, ale to nie ten temat. :)

ocenił(a) film na 5
ostrejo

Myślałem, że klasy B, no ale może być i klasy C. Nawet nie wiem jak mam ocenić ten film, ale ogólnie to film słaby i dość nudny nawet jak na akcję. Jedynie końcówka w miarę dobra, bo sam początek to nic godnego uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones