PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484295}

Turysta

The Tourist
6,6 195 545
ocen
6,6 10 1 195545
4,2 12
ocen krytyków
Turysta
powrót do forum filmu Turysta

Angelina & Johnny

ocenił(a) film na 7

Wyrafinowana zimna pięknosc i komiczny zupełnie aseksualny facet..Ryzykowne polączenie szczególnie w dramacie.Ale nieżle się ubawiłam,podziwiając piekne widoki;)

użytkownik usunięty
aga373

Tak samo jak ostatnie słowa Angeliny, daje taką samą ocenę... Angeliny nie nazwał bym w żadnym wypadku pięknością to wychudzona szkapa o pomarszczonych wielkich ustach... po jej wyglądzie wydaje się jakby była na coś chora a sam Deep no cóż nie wiem czemu ale skojarzył mi się z Jackiem :/ a i rozbawił mnie motyw z Bon Jovi ;p a co do fabuły to przewidziałem ją w mniej więcej 55 minucie.

ocenił(a) film na 4

poszłam do kina z natawieniem na dobry, film z interesującą fabułą. Niestety okropnie się zawiodłam. Ku mojemu przerażeniu po raz pierwszy nudziłam się w kinie. Końcówka być moze zaskakujaca ale zupełnie pozbawiona sensu... Angelina wogóle nie wyglądała na zakochaną w kim kolwiek. I wogóle nie pasuje do Deppa. Nie ten typ itp.Ogólnie zawiodłam sie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones