PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484295}

Turysta

The Tourist
6,6 195 545
ocen
6,6 10 1 195545
4,2 12
ocen krytyków
Turysta
powrót do forum filmu Turysta

Po całym tygodniu pracy warto wybrać się na dobry film a takim jest "Turysta" . Komercyjny obraz z dobrą muzyką ,pieknymi zdjęciami Wenecji i całkiem nieźle a humorem pokazany światek gangsterski. Angelina dość ładnie zaprezentowana,choć nie przepadam za tą aktorką. Za chuda i za brzydka jak na gwiazdę. Natomiast Johnny Depp zagrał koncertowo,perełka. Bardzo przyjemnie spedzone 100 min.Polecam

ocenił(a) film na 8
Alberta

W końcu osoba , która się ze mną zgadza ,że Angelina jest przebrzydka.:) Co do filmu to mam odmienne zdanie na temat muzyki troche mnie drażniła. ale ogólnie film bardzo dobry.

greta1975

Film rzeczywiście bardzo dobry. Moje pierwsze wrażenie po filmie to oczywiście 10/10. I nie zamierzam tego zmienić ponieważ oglądałem juz go chyba z 6 razy i za każdym razem jest jeszcze lepszy. Mnie osobiście muzyka nie przeszkadzała i uważam że była w odpowiednie miejsce wkomponowana. Właśnie to ona dostarczała takiego bardziej radosnego nastroju. Gra aktorów na bardzo wysokim poziomie a świadczą o tym nominacje do Złotych Globów. Angelina świetnie odegrała swoją postać. Pokazała elegancką, wyrachowaną i trzymającą się zasad agentkę Interpolu skrupulatnie wykonującą plan jednocześnie ładnie przy tym wyglądając. Natomiast Depp świetnie zagrał ciapowatego nauczyciela matematyki. Ogólnie film uznałem za najlepszy teo roku no chyba że Piraci z Karaibów mi się bardziej spodobają. A co do samej Angeliny. Są różne gusta i nie neguję waszej opinii odnośnie jej jednak nie można powiedzieć że jest brzydka,

ocenił(a) film na 8
kamil10025

film naprawdę ok, polecam :)

ocenił(a) film na 8
Alberta

Za brzydka na gwiazde? o matko dobra nic nie mowie bo szkoda gadac z takimi ludziami. Wiadomo ze kazdy ma inny gust iid ale nie trzeba o tym rozglaszac na forum FILMOWYM. Jej wygląd komentuj sobie na pudelku tam jest poziom dla ciebie.

Enemie

Święte słowa ;) Żal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones