PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484295}

Turysta

The Tourist
6,6 195 549
ocen
6,6 10 1 195549
4,2 12
ocen krytyków
Turysta
powrót do forum filmu Turysta

ale Angelina wygląda tam zjawiskowo. Jak bardzo banalnie by to nie brzmiało i tak jestem chyba w stanie stwierdzić, że jest to najpiękniejsza kobieta świata ;) I tyle ;)

Kamil0607

Świat nie jest czarno biały... Zmyją jej makijaż po dniu zdjęciowym i czar pryska...

ocenił(a) film na 7
rocketqueen

Wydaje mi się, że po prostu Bóg nie poskąpił jej niczego.
Ciężko jest "zmyć" te wielkie oczy, pełne usta... każdy jej cal jest idealny.

Kamil0607

Popieram cię w 1000000000$. Jest ideałem pod każdym względem. A pięknie wygląda cały czas nawet bez makijażu. A jeżeli chodzi o ten film to tylko podkreślili ubiorem i charakterystyką jej walory i zalety. W kolejce po urodę była chyba na na 1 miejscu jak ją Bug rozdawał.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tini_me

Miał być tam być procenty ale coś mi się z klawiaturą dzieje. Ale nie ważne. Do osoby wyżej. Nie wiem co napisałeś ale nawet i dobrze.

ocenił(a) film na 8
Kamil0607

była najpiękniejsza jakies 7 lat temu teraz to troche juz raczej nie

neprosti

Ona z roku na rok jest coraz ładniejsza. Jednak uważam że od ostatniego czasu źle sobie dobiera kreacje na premiery czy inne gale. Jednak na Złotych Globach wyglądała NIEZIEMSKO. Najlepiej jakby dobierała sobie ubrania takie na styl tych w Turyście. Najlepiej do niej pasują. Do tego jakiś łagodniejszy makijaż bez odcieni mocne czerwieni i jest super.

ocenił(a) film na 8
kamil10025

Jest zbyt wychudzona jak na Nią, ale PIĘKNA.
Najlepiej wyglądała wg mnie w "Pan i pani Smith" :)

tygrum

Fakt trochę kilogramów by jej się przydało i ja tez uważam że najlepiej wyglądała w Pan i Pani Smith jednak obok tego filmu postawił bym jeszcze turystę bo tu bije wszystkich na głowę.

ocenił(a) film na 8
kamil10025

Angelina jest piękna :) a jeśli chodzi o make up to prawie każda laska go robi, delikatniejszy czy mocniejszy i jak go zmyje wygląda trochę gorzej... w końcu po to są kosmetyki, by prezentować się w lepszym wydaniu niż natura nam oferuje :) uroda Angeliny - klasa, bez dwóch zdań, a starzeje się owszem, ale to nieuniknione, niestety...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones