PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=484295}

Turysta

The Tourist
6,6 195 653
oceny
6,6 10 1 195653
4,2 12
ocen krytyków
Turysta
powrót do forum filmu Turysta

Poważnie się zawiodłem wspaniała obsada, wspaniałe miasto a film bardzo słaby. Deep
zagrał tak jakby do końca nie czuł się dobrze w swojej roli natomiast Jolii miała tylko w
filmie być i ładnie wyglądać.

ocenił(a) film na 8
sorensen_filmaniak

fajnie że masz swoje zdanie, ale moje brzmi: Angie zagrała dobrą rolę (choć rzeczywiście nic specjalnego), Jonny - noo może być.
Obsada super, film super daję 10/10 .

ocenił(a) film na 5
sorensen_filmaniak

Również jestem rozczarowana. Po tej obsadzie spodziewałam się pełnego emocji filmu, jakichś przemyśleń, jednak niczego takiego się nie doszukałam.Rzeczywiście Jolie prezentowała się wyjątkowo pięknie, ale nie zmienia to faktu, iż jest to bardzo słaba sensacja z dziwnymi elementami typu bieganie w piżamie po dachach. Film ratuje jedynie kompletne zaskoczenie na końcu.

ocenił(a) film na 8
Pomarancza9101

Kompletne zaskoczenie na końcu? No nie wiem, mnie kilka razy przez myśl przechodziło ,że to on może być Alexandrem. Co do filmu to miły dla oka, Angelina bardzo dobrze zagrała swoją rolę, dla amatorów kina jak ja jest bardzo dobry.

ocenił(a) film na 3
irresolution

Najbardziej przewidywalne zakończenie. Nie można nic zarzucić Angelinie i Johnny'emu, bo to dobrzy aktorzy i po prostu zagrali, co im kazano. Tylko cała ta historia była do niczego. Płytka i nieciekawa. Spodziewałam się czegoś lepszego...

Tyona

zgadzam się z przedmówcami - wiele hałasu o nic, nie uratuje go nawet świetna para aktorów, którzy zresztą nie za bardzo mieli co pokazać ze względu na kiepski scenariusz. Z całym szacunkiem dla Angeliny i Johnny'ego, ale totalne rozczarowanie :-(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones