PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9412}
7,7 2 354
oceny
7,7 10 1 2354
8,6 5
ocen krytyków
Twarze na sprzedaż
powrót do forum filmu Twarze na sprzedaż

Świetny film

ocenił(a) film na 9

Film znakomity. Nasunęło mi się jedno wyjaśnienie.

Wilson nie polecił nikogo firmie, więc został uziemiony. Czyli nie dostał szansy na 3 życie. Gdyby kogoś polecił - żyłby nadal. Wcześniej jego dawny koleżka Charlie polecił właśnie Hamiltona, który stał się Wilsonem. I Charlie w nagrodę dostał 3 życie. Gdyby Charlie nie poleciłby Hamiltona lub kogoś innego to zostałby uziemiony. Tak się ten biznes kreci. Czy tak było?

ocenił(a) film na 9
spike_lee

Przy okazji, skąd ten tytuł - Seconds?

ocenił(a) film na 7
spike_lee

liczba mnoga od "second", czyli "drudzy". pewnie chodzi o drugie życie.

ocenił(a) film na 6
spike_lee

To jest po prostu repeta albo - jak kto woli - dokładka.

użytkownik usunięty
spike_lee

Myślę, że jego los był przesądzony po alkoholowej libacji, kiedy to zaczął opowiadać o swoim dawnym życiu i stał się przez to zagrożeniem dla firmy. Polecenie kogokolwiek niewiele by zmieniło.

ocenił(a) film na 7
spike_lee

Czemu piszesz ,,uziemiony''. Eufemizm?

ocenił(a) film na 9
q_ba87

Tak. W znaczeniu uśmiercony.

ocenił(a) film na 8
spike_lee

Odnoszę wrażenie, że osoby, którym nie podobało się "drugie życie" mają takie naleciałości w swej osobowości, że i tak nie będą mogli się przystosować, czy to po raz trzeci, czy czwarty. Nie jest to wprost powiedziane, ale mam wrażenie, że wszyscy z poczekalni stają się "twarzami na sprzedaż" i zostają ubici jak główny bohater.

Minister Zdrowia

dokładnie tak - tylko wcześniej załatwiają nowego klienta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones