PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632595}
5,3 2 717
ocen
5,3 10 1 2717
Twoja stara. Baśń
powrót do forum filmu Twoja stara. Baśń

Dobry

ocenił(a) film na 6

Proszę zauważyć, że film reżyserowany przez Łukasza Jedynastego (od ToSięWytnie.pl), więc
napewno nie można dużo oczekiwać (dużego budżetu). Jak dla mnie film jak "na amatorów" jest
idealnie zrobiony, a dialogi (jak w niektórych polskich filmach) nie są takie suche i niemożliwe.

użytkownik usunięty
Ferbi155

najlepsza była ewangelia wg św Judasza no i król Marek zawsze rządzi :)

ocenił(a) film na 10
Ferbi155

Zgadzam się. Przypadkiem trafiłem na ten film na YouTube, oglądałem go sądząc że to po prostu totalnie amatorska produkcja, nie miałem pojęcia że grali go w jakichkolwiek kinach, może dlatego podszedłem do tego filmu bez spiny. Spodobał mi się na tyle, że obejrzałem go kilka dni temu, a dziś po raz drugi z dziewczyną. Niektóre ujęcia są piękne, dialogi mniej drętwe niż w niejednym mainstreamowym serialu o większym budżecie. Po niektórych aktorach można poznać, że to amatorzy, ale niektórzy są naprawdę przekonujący. Częśc dialogów prezentuje poziom rodem z produkcji ZF Skurcz, ale część jest wyższych lotów, a proporcja jednych i drugich według mnie bardzo rozsądna. Ktoś w innym wątku pisał o sraniu - przecież ten film to parodia. Nie zastanawiało Was nigdy że we wszystkich Władcach Pierścieni i tym podobnych nikt nigdy nie sra?

rosenand

Natomiast w (kultowym?) Jabberwocky przez cały film wszyscy srają i szczają na siebie nawzajem...

ocenił(a) film na 6
rosenand

Rosenand - dokładnie tak samo u mnie - oglądałam ten film "dla beki" na yt razem z chłopakiem. Szczerze jestem zdziwiona, że puszczali "Twoją starą. Baśń" w kinach. Jak na film amatorski, niskobudżetowy, daje radę. Z pewnością ten film jest porządnie zrealizowany technicznie (udźwiękowienie i obraz!).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones