PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=579290}

Tylko Bóg wybacza

Only God Forgives
5,4 39 084
oceny
5,4 10 1 39084
6,3 26
ocen krytyków
Tylko Bóg wybacza
powrót do forum filmu Tylko Bóg wybacza

Tra Ge Dia !!

ocenił(a) film na 3

Ten film to totalny bełkot :/
Straciłem 1,5h swojego cennego czasu... co chwile opadała Mi szczęka, dziwiłem się kto mógł wymyślić takie gów...o :/ Nie wyłączyłem tylko dlatego żeby móc z całą pewnością mieć pewność swojego zdania...
Przytocze cytat pana Łukasza Adamskiego ...
"Wygwizdany w Cannes film Nicolasa Windinga Refna jest klasycznym przykładem hochsztaplerki. Prostacka fabuła, kretyńskie dialogi, kulejące aktorstwo jest przykryte niespotykaną dotąd dawką przemocy i „artystycznym” klimatem. Niestety by wcisnąć taki chłam widzowi trzeba mieć talent co najmniej Davida Lyncha. Refn jest go pozbawiony. Reżyser zachowuje się jak prostak na salonach, który opowiada obrzydliwą, nudną i oklepaną historyjkę, ubierając ją w mądre słowa ze słownika w nadziei, iż nikt się nie połapie."

ocenił(a) film na 4
MilanM

... :D

"Podczas przygotowań do roli Ryan Gosling przeszedł rygorystyczny trening Muay Thai. Trenował dwie godziny dziennie, cztery razy w tygodniu pod okiem Kiu Puka - mistrza Muay Thai. Aktor stosował także tradycyjną tajską dietę. "

dobrze, że trenował i miał tą tajską dietę!
kurde, jak on fenomenalnie walczył.. normalnie .. normalnie.. no dobra, wszystko było do dupy w tym filmie
jedyne interesująca scena.. to ta w której Crystal przyjeżdża do hotelu i rozmowa z menadżerem

do najgorszych zaliczyłbym śpiewanki "szeryfa Bangkoku"

ocenił(a) film na 3
Brejkor

True ;)

ocenił(a) film na 2
MilanM

jest taka piekna brytyjska fraza... WTF! - wiecej o tym filmie sie nie da powiedziec!

MilanM

Zgadzam się z tą opinią i nie polecam film. Naprawdę szkoda czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones