Będzie trzecia część!

Jestem ogromną fanka 3MSC. Najpierw obejrzałam zupełnie przypadkiem hiszpańską wersję, później zabrałam się za książę i skusiłam się jeszcze by zobaczyć włoską wersję. Najbardziej podoba mi się adaptacja hiszpańska. Wydaję mi się nawet, że jest lepsza od książki i o nieba lepsza od włoskiej(porażka). Nie mogę się doczekać na premierę Tylko Ciebie chcę! Cały czas żyłam cichą nadzieją, że nas zaskoczą i na końcu Hache i Babi będą razem. Jednak szperałam trochę po hiszpańskich stronach i odkryłam ze 3MSC od początku miało być pierwszą częścią trylogii! (dla mnie kompletne zaskoczenie, książki są tylko dwie). Scenariusz do trzeciego filmu ma nawet napisać Moccia. Po tym jak to przeczytałam już przestałam sie łudzić nadzieją na happy end, jeśli ma być kolejna cześć do pewnie dopiero wtedy H&B będą razem. Jestem jednak przekonana, że film będzie dużo lepszy od książki, już w samych zwiastunach widać że będzie więcej wątków, więcej akcji. Jak znajdę trochę czasu zobaczę włoskie Tylko Ciebie chcę jednak przypuszczam, że to strata czasu:) Jeśli ktoś słyszał coś na temat trylogii to proszę napisać!

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: