PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629025}

Tylko ciebie chcę

Tengo ganas de ti
7,3 85 134
oceny
7,3 10 1 85134
Tylko ciebie chcę
powrót do forum filmu Tylko ciebie chcę

Jestem ogromną fanka 3MSC. Najpierw obejrzałam zupełnie przypadkiem hiszpańską wersję, później zabrałam się za książę i skusiłam się jeszcze by zobaczyć włoską wersję. Najbardziej podoba mi się adaptacja hiszpańska. Wydaję mi się nawet, że jest lepsza od książki i o nieba lepsza od włoskiej(porażka). Nie mogę się doczekać na premierę Tylko Ciebie chcę! Cały czas żyłam cichą nadzieją, że nas zaskoczą i na końcu Hache i Babi będą razem. Jednak szperałam trochę po hiszpańskich stronach i odkryłam ze 3MSC od początku miało być pierwszą częścią trylogii! (dla mnie kompletne zaskoczenie, książki są tylko dwie). Scenariusz do trzeciego filmu ma nawet napisać Moccia. Po tym jak to przeczytałam już przestałam sie łudzić nadzieją na happy end, jeśli ma być kolejna cześć do pewnie dopiero wtedy H&B będą razem. Jestem jednak przekonana, że film będzie dużo lepszy od książki, już w samych zwiastunach widać że będzie więcej wątków, więcej akcji. Jak znajdę trochę czasu zobaczę włoskie Tylko Ciebie chcę jednak przypuszczam, że to strata czasu:) Jeśli ktoś słyszał coś na temat trylogii to proszę napisać!

olcia040708

Tylko wpiszcie samo Mario Casas bez Hache, i Maria Valverde też samo bez Babi..;p

ocenił(a) film na 9
olcia040708

Nie ma takiej informacji na hiszpańskiej wiki (a tą radziłabym sie posługiwać), gdyż na polskiej każdy może sobie zamieścić informacje jaka tylko chce... zresztą pisałam już to samo na stronie 7, więc nie wiem po co piszesz drugi raz to samo..

ocenił(a) film na 6
sabter

Jakby była 3 częśc byłoby cudownie ! I oczywiście musi być z Babi...

Karlaaajn

mam prosbe jesli ktos czytal ksiazki to powiedzcie mi czemu hugo nie jest z babi bo ja nie czytalam ksiazek

ocenił(a) film na 9
pala4444

Bo w drugiej części książki Babi po prostu wykorzystała Hugo była zupełnie pozbawiona uczuć, i Hugo nie widział już w niej nic z Babi w której się zakochał

Yilia

dzieki,ale tez to widac w filmie ,chociaz ja mysle troche inaczej co do tego ze go wykorzystala i byla pozbawiona uczuc,w pierwszej czesci babi zdobyla sympatie widzow a w drugiej czesci chcieli ocieplic wizerunek gin i mysle ze dlatego tak przedstawili babi chociaz postawa babi w tylko cb chce wkurzyla mnie czuje cos patrzy w okno mysli ale nie podejmuje zadnych krokow boi sie jest zagubiona sama nie wie czego chce dokladnie ale kocha ,a co do gin nie bede pierwsza nie polubilam jej nie wiem sama czemu czy przez to ze patrze na pryzmat pierwszej czesci kiedy hugo byl z babi czy przez to ze jest taka otwarta taka"latwa" i do tego kocha go chora miloscia opsesyjna chociazby

ocenił(a) film na 9
pala4444

Ale w książce było to trochę inaczej przedstawione z Babi, nie myślała o nim, nie płakała, nie wyglądała zasmucona przez okno. Polecam Ci przeczytać książkę. Ja też nie polubiłam Gin, jak dla mnie była taka jakaś dziwna, taka narwana i chciała mieć H tylko dla siebie.

Yilia

ok dzieki:) ale moj kom wczesniejszy nie zmienia faktu ze uwielbiam Babi i licze ze jak powtanie 3 czesc bedzie z H.i bardzo lubie gre aktorska Marii Valverde.

ocenił(a) film na 9
pala4444

Ja także uwielbiam Babi jak i gre aktorską Mari Valverde :) Ja nie widzę innej opcji jak ta żeby w 3 części Babi była z H :D

Yilia

wsumie jak sa juz jakies pogloski o 3czesci to raczej nie po to zeby dalej h byl z g

ocenił(a) film na 9
pala4444

no raczej nie, bo to by było bez sensu ;p

Yilia

A jak zakonczyla się druga książka? Bo w filmie Hache został z Gin, chociaż i tak nadal coś czul do Babi.

ocenił(a) film na 9
cuzthisisme

W książce też został z Gin, ale po spotkaniu z Babi odkrył że nie ma w niej juz tej dawnej jego Babi w której się zakochał, i że się niej wyleczył

ocenił(a) film na 8
Yilia

Ale ja nie korzystałam z translatora czy tych innych gówien, bo to nic mi nie da.. jeden wielki badziew. Tylko po prostu myślę że jednak będzie ta 3 część, i nie zdziwiła bym sie gdyby Hache był z Babi.

Kaarolina1996

bo jak znowu bedzie z gin to bez sensu robic 3czesc bo jak chca znowu pokazac ze mozna sie drugi raz zakochac do szalenstwa to bedzie lipa bo kazdy wie ze pierwsza milosc jest wyjatkowa i na 100%

pala4444

Dokladnie. Dobrze jakby pokazali,ze 1. milosc przetrwa najgorsze i jest tak silna,ze Hache i Babi wrocą do siebie, bo ich uczucie bylo prawdziwe .A bierzecie pod uwagę,ze może pojawic się trzecia dziewczyna, która zawroci H. w głowie? Oczywiscie to bylaby najgorsza opcja z mozliwych ;p ;))

ocenił(a) film na 9
cuzthisisme

Ooo nie żeby tylko nie pojawiła się jakaś 3 dziewczyna, bo się kompletnie załamie ;p

cuzthisisme

jakby sie miala pojawic trzecia dziewczyna to juz calkowicie bez sensu bo jakie byloby wtedy przeslanie dla widza???ze mozna kochac ktorys raz z kolei tak samo?

ocenił(a) film na 9
pala4444

taa dokładnie, myśle że raczej nie bedzie już 3 dziewczyny, tylko skupią się na tych które już są;p

ocenił(a) film na 9
pala4444

Dokładnie, więc jeśli będzie 3 część to H na pewno będzie z Babi ;)

Yilia

ja tez mysle ze nie bedzie juz 3dziewczyny

ocenił(a) film na 8
pala4444

Wątpie żeby była 3 dziewczyna bo wtedy by musieli ciągnąc dalszą historię bo poznanie przez hache innej zajęło by prawie połowe filmu a jeszcze jak bd razem ich chwile to zajmie cały film. A jeszcze zostało np co bedzie dalej, z Gin, Babi Hache z Danielle siostrą Babi z Babi rodzicami a takze bratem Hache i Ojcem Hache.. z Katiną.. więc mało prawdopodobne.

Kaarolina1996

najlepiej zeby zostawili cala obsade oprocz gin;p

pala4444

No okej czyli 3 dziewczyna wyeliminowana ;d Tak! to byloby piękne znow zobaczyć taka obsadę! Oczywiscie juz bez przyjaciela Hache ;(

ocenił(a) film na 9
cuzthisisme

Zawsze jak myśle o Pollo to łezka się w oku kręci :( po prostu niech okaże się że Babi nie wyszła za mąż bo wciąż kocha H i niech bedą razem :D

Yilia

a jak wyobrażacie sb tę 3 cz. wrócą do siebie i później co z nimi,ślub ... ?

ocenił(a) film na 9
cuzthisisme

Mi by wystarczyło że po prostu będą razem, nie muszą nam pokazywać ślubu i ich dzieci xD niech pokażą że do siebie wrócili i jest im ze sobą dobrze i bardzo się kochają

Yilia

coś jednak musi się dziać w filmie ; p bylo tyle cudnych scen w 3m nad niebem... fajnie jakby mozna bylo równie dobrze obejrzec w 3

cuzthisisme

mi tak samo wystarczy tylko to zeby byli razem:)

ocenił(a) film na 9
cuzthisisme

Wiesz na pewno wymyśla cos ciekawego w końcu to film ;) musza jakoś przyciągnąć widza, niech dają jak najszybciej jakiś trailer to zobaczymy co tam bedzie ciekawego :D

Yilia

tylko zeby nas nie zaskoczyli negatywnie tak jak 2 czescia

ocenił(a) film na 9
pala4444

Nooo oby tak nie było bo się załamie :( ale ja tam jestem dobrej myśli ;)

Yilia

ja wsumie tez :) ale mozna sie wszystkiego spodziewac

ocenił(a) film na 8
pala4444

Ja jestem tego zdania że wrócą do siebie, Hache dowie się od Katiny o ślubie babi, babi zrezynguje ze ślubu dla hache i bedzie chciała sie z nim spotkać i og odzyskać za to Hache będzie chciał przerwać ślub, spotkają się i wytłumaczą sobie całą tą sytuacje i oboje wyznają sobie miłość. Hache zostawia Gin ale wytłumacza jej sytuacje że ta dziewczyna w Klubie to Babi jego stara miłość niestety nie potrafi o niej zapomnieć i kocha ją, Gin rozumie Hache i daje mu wolną ręke. Jednakże w 3 części Hache i babi będą starsi myślę też że Hache postanowi zaręczyć się z Babi. Danielle siostra Babi urodzi dziecko i pomagać jej w tym będzie matka. Ojciec poznaje nową kobietę, Babi rozumie jego ponieważ wiedziała jak bardzo przez matkę się zmieniła, to wie że ojciec nie czuje sie z nią szczęśliwy i poznaje inną w której sie zakochuje a Babi cieszy się że ojciec jest szczęśliwy. Katina Poznaje nowego chłopaka nie tak samo cudownego jak Pollo ale wesołego i miłego chłopaka, zapoznaje go z Babi i Hache i tworzą grupkę przyjaciół. Katina jest szczęśliwa. Hache nigdy więcej nie wsiada na motor, Babi postanawia się zmienić i byc tą sama Babi co na początku jednakże więcej okazuje miłości Hache i zainteresowania. Katina wciąż myśli o Pollo ale kocha swojego nowego chłopaka. Koniec jest taki że Babi i Hache postanawiają wziąć Ślub. Ja tak to widzę :)

Kaarolina1996

no powiem Ci ze ladne jest Twoje zakonczenie ale nie wiem czy tak rozowo bedzie

ocenił(a) film na 8
pala4444

Te donosy były z 2010 roku, więc nie jestem pewna, czy film jednak powstanie. Ale mam ogromną nadzieję, że tak. I Ha(c)he musi być z Babi, ta historia musi mieć jakiś sensowny koniec, a to jest jedyna opcja !

Kaarolina1996

Hache już wie o ślubie Babi, więc po co ma się znowu o nim dowiadywać. Motor oddał już po wyścigu.
Katina zaczęła się spotykać z bratem Gin.
Daniela urodzi i pewnie matka będzie jej pomagać. Ojciec Babi spotyka się z tą kobietą z baru, w którym był z Hache w 3MSC.
Babi pewnie wyjdzie za mąż albo rozmyśli się w ostatniej chwili. Co się stanie trudno przewidzieć, bo to zależy od scenarzysty :P
Ja tam i tak nie widzę Hache z Babi.

Honda_74

ja widze tylko z Babi:)

ocenił(a) film na 9
pala4444

Ja tez widzę go tylko z Babi, jestem strasznie ciekawa jak to zrobią i myśle ze postanowia zrobić ta 3 cześć bo dużo ludzi nie było zadowolonych z zakończenia 2 części no i oczywiście bedzie to dla nich duży zarobek. Chciałabym zeby Babi i Katina znów były przyjaciółkami bo strasznie mi tego brakowało w 2 części i z tego co tam pokazali to obie zalowaly ze straciły ze sobą kontakt wiec oby cos z tym zrobili. A co do ślubu Babi no to Honda_74 dobrze mówi ze przecież H juz wie o jej ślubie, wiec moze być tez tak, ze dowie się kiedy konkretnie odbędzie się slub (moze od Katiny?) i bedzie dużo rozmyslal o sobie i Babi ale bedzie sobie wmawial ze juz jej kocha tylko kocha Gin, a potem w ostatniej chwili jednak zrozumie ze zawsze kochał tylko Babi, przerwie slub i powie jej ze nie moze bez niej żyć :D

Yilia

wogole ta 3 czesc to tajemnica mozna sie wszytkiego spodziewac nic sie nie przewidzi

ocenił(a) film na 9
pala4444

Taaa dokładnie. My tutaj sobie tak rozmawiamy i próbujemy się domyślić co tam znajdziemy a tu się moze okazać ze w ogóle tej 3 części nie bedzie :/ ale ja jestem dobrej myśli ;)

Yilia

dokladnie,poczekamy zobaczymy czy powstanie

ocenił(a) film na 8
pala4444

Nie chodzi o dowiadywaniu się że nie wie tylko wie że akurat w ten dzień ma ślub i będzie wiedział w jakim kościele np. żeby wiedział od Katiny gdzie i kiedy przerwać ślub.
Zawsze można o tym rozmawiać nic takiego wymyślać własną historię a może ktoś z nas jednak zna zakończenie ;)

Kaarolina1996

no a Ty Kaarolina 1996 wiesz cos wiecej??bo pisalas ze duzo wiesz na temat 3 czesci

ocenił(a) film na 9
Kaarolina1996

Zgadzam się z Tobą, zreszta to samo napisałam wyżej ;) rozmawiać zawsze można ale strasznie się zdenerwuje jak mi jednak powiedzieli ze 3 czesci nie bedzie, Wy pewnie tez. Ale tez ma być napisana 3 cześć książki, a ze przeczytałam dwie poprzednie to bardzo chętnie przeczytalabym tez 3 ;)

Yilia

juz bym chciala wiedziec czy bedzie 3 czesc czy beda razem h i b wkurza mnie ta niewiedza

ocenił(a) film na 9
pala4444

Nom mogliby zamieścić gdzieś jakieś informacje czy zostanie napisana książka i nakręcony film i byłoby po problemie a nie my się musimy zastanawiać :/

Yilia

no wlasnie ;/

pala4444

no a Ty Kaarolina 1996 wiesz cos wiecej??bo pisalas ze duzo wiesz na temat 3 czesci

ocenił(a) film na 8
pala4444

Pisałam już wyżej co wiem lub pod inną dyskusją na temat 3MSC.. dużo wiem na temat 3 części. Nie rozumiem czemu inni myślą że jej nie będzie.. Nie miało by sensu jeśli Gin miała by być z Hache to wtedy nie robili by 3 części, Po za tym 3MSC to jest trylogia tak samo trylogią jest ponoć zmierzch do końca nie wiem bo tego nie czytałam i nie lubię tego ale np Władca Pierścieni.. Jeżeli zmierzch jest trylogią a rozmawiałam z osobami o tym to tak, to w takim razie wychodzi na to że Hache będzie z Babi bo w 1 części zmierchu Bella z Edwardem byli razem w 2 nie byli i w 3 znowu byli zaręczyli się itd.. Także wszystko jest możliwe. Nikt by z palca sobie nie wyssał tego że 3 część będzie i będa Razem Hache i babi a po za tym jak nie w filmie to są razem w życiu prywatnym, i miłość ich kwitnie jeszcze lepiej niż w filmie. Chociaż wątpie czy będzie z Gin.. już nie chodzi o to że nie lubie Gin i nie lubie jej gry aktorskiej ponieważ bardzo mało pokazała w 2 części Tylko Ciebie chcę od początku można było sie spodziewać co się stanie.. Wszyscy mówią jaka to Babi była zła.. ale taką dali jej role i taką musiała grać, Babi może i jest zła najgorsza itd ale jednak Hache woli ją niż Gin. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones